Přejít na obsah

Tisíce vozů Škoda Superb mají vážnou závadu


Jirik_superb

Doporučené příspěvky

Není zřejmé, od jakého roku výroby, to bychom si to měli na náklady Škody nechat překontrolovat v jejich autorizovaném servisu z prevence za účelem zjištění, zda to tam máme či nikoliv ne ? Kde to vůbec je umístěný a dá se to normálním pohledem zkontrolovat ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není zřejmé, od jakého roku výroby, to bychom si to měli na náklady Škody nechat překontrolovat v jejich autorizovaném servisu z prevence za účelem zjištění, zda to tam máme či nikoliv ne ? Kde to vůbec je umístěný a dá se to normálním pohledem zkontrolovat ?

Myslím,že podle vinu by měli zjistit,jestli se tě to týká,nebone.Já si můýubýt jistý,že mě ne. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jaj, a vy nebodaj veríte všetkému čo sa v novinách napíše? V rámci uhorkovej sezóny zas nejaký pisálek náhodou v servise uvidel pohodený papier a spravil z toho bombastickú správu...

Problém sa týka len áut s motorom 1.9 TDI 96kw (zaujímavé, že v rámci "bombastickosti" sa všade spomína len 1.9 TDI) vyrobených v rokoch 2002-2005 v kombinácii s 5-stupňovou prevodovkou. Postup na vyriešenie uvedeného problému dostal každý servis v apríli 2005, podľa popisu nie je dôvod na aktívne zvolávanie zákazníkov a závada sa mala zdarma opravovať pri každej návšteve servisu. Takže kto chodí s autom do autorizovaného servisu, mal by to mať opravené... Skontrolujte servisnú knižku na prítomnosť záznamu resp. nálepku s kódom "34D3", ak ju nájdete, je to spravené. Mám k dispozícii zoznam vin kódov áut, ktorých sa problém týka - no z dôvodu, že v minulosti došlo k zneužitiu viacerých tu na fóre zverejnených informácií, ich sem verejne nedám (novinári a pseudonovinári máte tentoraz smolu) a ak niekto má záujem o preverenie svojho auta, pošlite mi SZ so svojim vin kódom a ja dám vedieť, či je auto v poriadku, alebo nie.

Na záver len dodám toľko, že je kopec iných a závažnejších servisných/zvolávacích akcií a neviem si predstaviť, aký poprask by spravili novinári, keby sa dostali k týmto podkladom - keď z takejto kraviny, ako je táto, spravili takéto bombové články...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase chce být nějaký novinář zajímavý....Tyhle věci běží automaticky a ani jako majitel auto o tom nemusíte vědět.Při každé návštěvě servisu a zadání vašeho auta do databáze okamžitě vyjede případná kontrola některé části,či rovnou výměna.Takže,klidně budte bez obav.Ale co vám brání navštívit servis a přeptat se....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...