Přejít na obsah

Prosím PORAĎTE MI


alpako

Doporučené příspěvky

Mám to koupit ?? pro manželku ?? nejvíc se asi rozmýšlím nad tím že je to z Německa aby to nebylo nějaký šméčko poraďte mi nebo napište zkušenosti s nákupem takového auta ze zahraničí má to servisku, ale takových se dá asi udělat co ?? Potřebuji to do večera pak můžete klidně příspěvek smazat. Omlouvám se a předem díky Alpako

post-2518-1219233210_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čéče nevím jestli je ta cena nějak supervýhodná. Navíc mě osobně jsou dovozový auta nesympatický pokud bych neměl jistotu v jakým stavu byly dovezený, protože se sem vozí spousty bouranejch sraček, čehož bych se bál. Zfalšovat servisku není v dnešní době nic vyjímečnýho, tak asi nejvíc záleží, jestli je to prodejce, kterýmu se dá důvěřovat např. po předchozí zkušenosti. Já bych do něco takovýho nešel, radši bych si něco podobnýho dovezl sám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jsou tyhle varianty podle mě:

1) buď s tím někdo moc nejezdil, tak to prodává, že se mu to nevyplatí...jezdil třeba jen po městě a tam toho tolik nenalítá

2) bylo to bouraný, tak převezli do ČR a nějakou dobu opravovali, moc toho nenajeli

Třeba moje RS byla po roce provozu v Dojčlandu taky převezená do ČR, důvod? Byla ťuknutá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čéče nevím jestli je ta cena nějak supervýhodná. Navíc mě osobně jsou dovozový auta nesympatický pokud bych neměl jistotu v jakým stavu byly dovezený, protože se sem vozí spousty bouranejch sraček, čehož bych se bál. Zfalšovat servisku není v dnešní době nic vyjímečnýho, tak asi nejvíc záleží, jestli je to prodejce, kterýmu se dá důvěřovat např. po předchozí zkušenosti. Já bych do něco takovýho nešel, radši bych si něco podobnýho dovezl sám...

ty kilometry jsou trochu podezřelé, ale ne nereálné, osobně bych taky nekupoval auta zvenčí, jedině si pro něj dojet, obzvlášť po poslední zkušeností s lustrací a kontrole auta při cestě z Itálie policií v Německu, pořádně ověřit původ!!! a VIN

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...