Přejít na obsah

Výfuky TYLL


sosacek

Doporučené příspěvky

je to ve fazi kdy se to plni informacema ... je to fakt pakarna .. ale az to bude melo by to byt vse bez problemu

Až ti to bude fungovat na 100% tak potom něco nabízej.Když odečtu poštovné,tak jsem zase tolik neprodělal.Nehledě,že to mám v místě a řešení případné reklamace není problém a náklady navíc! :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až ti to bude fungovat na 100% tak potom něco nabízej.Když odečtu poštovné,tak jsem zase tolik neprodělal.Nehledě,že to mám v místě a řešení případné reklamace není problém a náklady navíc! :p

nemam slov , hlavne aby jsi dostal tyll a ne starline :feve:

s dopravou k tobe cca 2310 :) takze si prodelal akorat 500 kč ale tak kdyz na to mas neni problem :p

jsem rad ze mas starost o e-shop a neboj nebude to dlouho trvat a bude to ok :)

co se tyce reklamace ....prodali jsme jich docela dost a zatim zadna :) doufam ze budes mit stejne zkusenosti :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemam slov , hlavne aby jsi dostal tyll a ne starline :feve:

s dopravou k tobe cca 2310 :) takze si prodelal akorat 500 kč ale tak kdyz na to mas neni problem :p

jsem rad ze mas starost o e-shop a neboj nebude to dlouho trvat a bude to ok :)

co se tyce reklamace ....prodali jsme jich docela dost a zatim zadna :) doufam ze budes mit stejne zkusenosti :)

Máš o mne moc zbytečných starostí - každý chválí svojí kupku hnoje,že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...