Přejít na obsah

Hromadný chip tuning 1,2 12V


dcdodo

Doporučené příspěvky

Tak já bych se taky přidal na hromadnej chip tuning,už o tom taky přemýšlím delší dobu,mám F II 1,2 HTP 12V,najeto mám cca 13000 a 1x výměnu oleje za sebou,sem z Chebu ale klidně zajedu do těch Sukorad,aspoň bych to rovnou otestoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno jestli dobře počítám a někoho nezapoměl tak by nás mělo být sedm

a dodo psal že víc než dvanáct

Tak hošííí kdo dalšíí na chip???? :feve::help::help::help::palec2:

No tak koukám že to asi moc rychle nepřibývá,jen aby to tímto tempem netrvalo až do léta,to bych si to radši nechal udělat na vlastní pěst a za mnohem víc peněz,tak se nebojtee a pojďte do chip tuningu taky,je to super věc a klidně si pak s tím HTP mužem dovolit předjíždět(teda auta s podobným výkonem),samozřejmě že nepředjedete žádný porsche,tak maximálně na parkovišti :) .Už nás chybí jen pět tak se toho nebojte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zeptam se svary jestli do toho neskoci... Kdybych mel zelenaka na hlavni jezdeni, tak do toho jdu... ale...

Hoj Crake ale....?? to přece neva ne že ho nemáš na hlavní ježdění když nás bude hodně bude to levnější :palec2:

a co ty víš kdy se ti to hodí

tak neváhej a skoč do toho s náma ať nám ty haťapky svištíííííííí :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...