Přejít na obsah

Hromadný chip tuning 1,2 12V


dcdodo

Doporučené příspěvky

Moravaci kolik Vas prijede do Valasskych Klobouku? Berte to jako generalku na ctvrtek 23.10.08 kolem 16:00 . Staci potvrdit stylem O.K. prijedu a cas mi vyhovuje. Dekuju za informace. Zdena VM klidne se zeptej, nekoho co byl v Sukoradech z Romstrem jak dopad a jak se mu to pozdava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrej nápad :-) Chlapi - jeden z Vás tam byl s Roomstrem 1.9 TDI - jak dopadl chip? Díky za info.

Moravaci kolik Vas prijede do Valasskych Klobouku? Berte to jako generalku na ctvrtek 23.10.08 kolem 16:00 . Staci potvrdit stylem O.K. prijedu a cas mi vyhovuje. Dekuju za informace. Zdena VM klidne se zeptej, nekoho co byl v Sukoradech z Romstrem jak dopad a jak se mu to pozdava.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove z MORAVI dejte vedet,ozvete se ti, ktery se nahlasily aby to pak nevipadalo ze jenom kecame. Dva potvrzeni a dva ne, chybi mi DeMajo a Agentoos.

p. Jandovy ndes nahlasuju ze 23.10.08 v 16:00 vyhovuje vsem prihlasenym. Kdo dorazi se bude moci chlubit nalepkou CIMBU na aute a konema pod kapotou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,

FI spotřeba šla dost nahoru, ale dynamika se mi zdá lepší - rychlejc se vytáčí motor (cestou domů - na sever jsem předjel mimo dálnici každého). Při rozjezdu mi to přijde také lepší, brzdění motorem stejné. Cestu jsme našli naprosto bez problémů - GPS souřadnice fungují.

Roomster tdi spotřeba o litr nahoru, odspoda jede líp, jinak stejné. Dost velké zklamání relativně čekal od toho víc.

http://magazin.auto.cz/testy/skoda-octavia...mbu-114-kw.html - jestli je toto pravda pak je to asi OK.

Oba máme ještě výrazně silnější stroje. Tedy porovnáváme neporovnatelné.

FI 47KW - OI 110KW

Roomster 77KW - C-Max 100KW :(kol2:kol-124:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem napsal do PM - potvrzuji ale cas co nejpozdeji to pujde, pripadne pokud pojede kolem Valasskeho Mezirici tak nejlepe tam. Casove absolutne nestiham ale slibil jsem to tak to dodrzim - tedy pokud nelze zmenit misto - budu ve Valasskych Kloboukach - dej vedet cas.

Z.

Panove z MORAVI dejte vedet,ozvete se ti, ktery se nahlasily aby to pak nevipadalo ze jenom kecame. Dva potvrzeni a dva ne, chybi mi DeMajo a Agentoos.

p. Jandovy ndes nahlasuju ze 23.10.08 v 16:00 vyhovuje vsem prihlasenym. Kdo dorazi se bude moci chlubit nalepkou CIMBU na aute a konema pod kapotou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK - díky za potvrzení ale kde v těch Kloboucích? ... je to docela dlouhá dědina ...

Zdravim panov z Moravi a potvrzuju, ze p. Janda potvrdil akci 23.10.2008 - 16:00hod. ve Valasskych kloboucich. Dekuju a verim ze se vas tam sejde co nejvic. Preju hodne stesti, spokojenosti a hodne km bez nehody.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Misto akce z popisem od p.Jandy je : na konci Valašských Klobouk směr Horní Lideč je JUBEKA, autorizovaný servis

Škoda a benzinpumpa, tak tam.

Jeste info pr Roomster a RS : Jo ještě něco, pánové s Fábií RS a Roomsterem, pokud přijedou, tak ať mají

přívěsky s PIN imobilizéru ( šedobílý přívěšek na 2. klíčích...).

Editováno: , autor: dcdodo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koukám,že se víceméně všichni shodnem-je to znát,akorát ta spotřeba šla troche nahoru ;),tak to je fajn.Mě teda ještě navíc docela zvláštně začala topit ventilace-funguje jenom maxim a to je pařák a na všech jinejch pozicích jen vlažně,takže nicmoc,ale to počítám nemá souvislost s čipem a přehráním softu :D -Co ty Dodane,už máš spotřebu očíhlou?Zdar Tomáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne nemam, jedu v patek na SK tak uvidim, i kdyz jedu jinu trasu. Pak dam vedet. Podle mne to cloveka vic laka tomu dat vic nez ste byli zvikly a pro to ta vyssi spotreba. Do dnes sem najel jenom 120km a uzival sem si vykon a na spotrebu sem nehledel, ono to opadne a na ceste na SK to budu skrtit na min. Zatim cauky a preju zejtra ucastnikum pekne pocasi.

Editováno: , autor: dcdodo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za info - přijedu s Roomsterem, RS do toho nepůjde, je to pro něj dost peněž (jak jsem psal). Dám zprávu jak jsem dopadl - dneska jsem projížděl to RSo v sérii 96kW tak jsem zvědav co to udělá s Roomsterem když bude mít 113kW.

Z.

Misto akce z popisem od p.Jandy je : na konci Valašských Klobouk směr Horní Lideč je JUBEKA, autorizovaný servis

Škoda a benzinpumpa, tak tam.

Jeste info pr Roomster a RS : Jo ještě něco, pánové s Fábií RS a Roomsterem, pokud přijedou, tak ať mají

přívěsky s PIN imobilizéru ( šedobílý přívěšek na 2. klíčích...).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím ještě o mobil na p.Jandu - pro případ že bychom se hledali. Vím kde ten servis je ale pro sicher.

Díky,

Z.

Misto akce z popisem od p.Jandy je : na konci Valašských Klobouk směr Horní Lideč je JUBEKA, autorizovaný servis

Škoda a benzinpumpa, tak tam.

Jeste info pr Roomster a RS : Jo ještě něco, pánové s Fábií RS a Roomsterem, pokud přijedou, tak ať mají

přívěsky s PIN imobilizéru ( šedobílý přívěšek na 2. klíčích...).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec Milanino, jak sem pochopil p.Jandu tak jenom Roomster a RS mi z Fabiema 1,2 sme to nepotrebovali a jeste p.Janda mne pozadal o telefonni kontak na jednoho z Vas kdo tam pride, kdybi nestich aby se mel komu ozvat, muzu nekoho z vas pozadat o tel. kontak a jamu jej obratem poslu.

Editováno: , autor: dcdodo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec Milanino, jak sem pochopil p.Jandu tak jenom Roomster a RS mi z Fabiema 1,2 sme to nepotrebovali a jeste p.Janda mne pozadal o telefonni kontak na jednoho z Vas kdo tam pride, kdybi nestich aby se mel komu ozvat, muzu nekoho z vas pozadat o tel. kontak a jamu jej obratem poslu.

Zdravi klidně se p. Janda muže ozvat mě tel: 732614598. Předpokladaný příjezd do Valašských Klobouku 15:30.

PS: Na jekém aute(typ,barva) přijede p. Janda? Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P. Janda pri jezdi nejakym pickapom urcite felicie 1,6 , urcite je polepena a nejde ji prehlednout. Mi sme ji u nej doma nevidely, nebot mnel na dvorku pred domem jen Octavii II combi White a Subaru Impreza STI jak jinac v BlueMetalic. Je to pan kolem 45let 180cm lepsi postavy v kombi monterkach jako maji mechanici cerne, stribrny kufrik a tot vsjo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kontakt na me - 603/102848 - dojedu tam presne na 16hod - pak musim valit zpet do prace, mam toho moc a odjizdim pak do Nemecka. Snad vse klapne. Prosim ten kontakt na p.Jandu - jestli ho mas.

Diky,

Z.

Preju dobrou noc a hezky zitrek, kdy by neco, zejtra sem rano jsem na nete kolem 07:30 v praci obmezene. Cauky a vecer na chate.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdárek chlapi.Tak jeslti bude mít pan Janda to samý na sobě,jako když jsme u něj byli my,tak je k nepřehlídnutí a při pohledu na něj mi vytanula na mysl postavička ze serioše Pat a Mat,silně mi připomínal tého udělanějšího Ajeťáka ;).Tak ať se potkáte bez komplikací a nedopadnete jako my "Sukoradský".Tomáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...