Přejít na obsah

blow of ventil


iviak

Doporučené příspěvky

mam O1RS a chcem tam blow of ventyl,ale vobec tomu nerozumiem...vysvetlit?dakujem

Pokud jsi si ventil ještě nekoupil, doporučil bych ti investovat peníze do něčeho užitečnějšího. V podstatě si koupíš zařízení, které již ve svém motoru máš, byť pracuje trochu jinak.Blow of ventil slouží k odvodu přebytečného stlačeného vzduchu před hrdlem sání a funguje tak, že stlačený vzduch odfukuje do motorového prostoru.Je slyšet jeho syčení.Přebytek stlačeného vzduchu vzníká při deceleraci motoru tj když dáš nohu z plynového pedálu a tím motor náhle nepotřebuje nasávat tolik vzduchu.Již v originále je ale tento jev ošetřen tkzv. elektromagnetickým ventilem omezování plnicího tlaku vzduchu N75, jenž ale nevypouští přebytečný vzduch do motorového prostoru ale vrací jej zpět do hadice nasávaného vzduchu před turbo.N75 nemá to efektivní syčení jako Blow of ventil ale dělá úplně tu samou práci jen trochu jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když dáš otevřenej filtr, tak budeš slyšet i ten origo ventil

dej tam bidrina a mas klid to je zvuk to je pistala aspon braska to ma na subarku kdybys chtel slyset zvuk tak video sice pres mobil neni problem a navic montaz zabrala tak asi15min a to je hukot a da se stelovat kdyz te to zacne srat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dej tam bidrina a mas klid to je zvuk to je pistala aspon braska to ma na subarku kdybys chtel slyset zvuk tak video sice pres mobil neni problem a navic montaz zabrala tak asi15min a to je hukot a da se stelovat kdyz te to zacne srat

Bidrin to je pěkný,ale jakého na RS?

MKII twin port nebo MkIII conus a nebo MkIV Big boy?díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem se ptal známého, co už nějaké BOV dával, tak mi napsal abych si hlavně nekupoval bidrina, protože je pístovej a tím pádem se musí udržovat, "promazávat atd."

Doporučil mi třeba HKS, ten je menbránovej.

Ale ještě sám nevím, co přesně budu dávat, ten HKS je docela drahej a když jsem měl doma kopii, tak byl problém že k němu nebyla pro mne vhodná redukce, tak že mi tam nešel, pač bych potřeboval hadici o průměru 35 na ventil a na motor 25 což takovou hadici sehnat je prekérka, tak že jsem vrátil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...