Přejít na obsah

Vrzani pruzin pri brzdeni


alduch

Doporučené příspěvky

Koupil jsem novou OII MR2008 nam najezdeno 15tis a od 8 tisic pri zmene pocasi mi vylozene vrzou pruziny (pravdepodobne). Byl jsem v servisu ze bych to chtel napravit ale rekli mi ze to bude pravdepodobne neoriginalnima kolama ktera jsem tam dal. Takze jsem odjel s neporizenou a kdyz ze zmeni pocaci tak pri kazdem dobrzdeni a nasledne mirne zhoupnuti auta mi to zavrze. Tak nevim auto za 750tis. a tak mi to otravuje zivot. Nevite Nahodou nekdo co to muze byt nebo jste se s tim snad uz setkal? :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem novou OII MR2008 nam najezdeno 15tis a od 8 tisic pri zmene pocasi mi vylozene vrzou pruziny (pravdepodobne). Byl jsem v servisu ze bych to chtel napravit ale rekli mi ze to bude pravdepodobne neoriginalnima kolama ktera jsem tam dal. Takze jsem odjel s neporizenou a kdyz ze zmeni pocaci tak pri kazdem dobrzdeni a nasledne mirne zhoupnuti auta mi to zavrze. Tak nevim auto za 750tis. a tak mi to otravuje zivot. Nevite Nahodou nekdo co to muze byt nebo jste se s tim snad uz setkal? :help:

Co tam takhle kopnout puvodni kola a vyzkouset to i s nima. To by pak tem zmetkum v servisu melo zavrit usta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

řešil, mě to povrzává i při přejezdu třeba retardérů. řikali, že můžou promazat všechno možný a uvidí se, tak jsem se na to vyprd

Mne to robilo tiež. Odtiahol som manžetu na tlmičoch a strekol na tyčku tlmiču WD40.

Pár krát som to rozhúpal za blatní a bolo po vrzgote.

V servise mi povedali, že dnes takto sproste vyrábajú tlmiče. Nejaká pripečená koncová guma ..... :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě i u model.roků 2005 a mladší měnily kompletní tlumiče kvůli tomuto povrzávání při přejezdu nerovností a stejně..jak se ochladilo,tak to znova začlo........to stříknutí na pístnici tlumiče jsem taky vyzkoušel,ale pomohlo to vždy na pár km.............Naštěstí to neni nic hroznýho že to dělá vyloženě jen na retardérech apod.větších nerovností+moje auta spíš jezděj po dálnicích,tak tam to člověk neregistruje vůbec..........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě i u model.roků 2005 a mladší měnily kompletní tlumiče kvůli tomuto povrzávání při přejezdu nerovností a stejně..jak se ochladilo,tak to znova začlo........to stříknutí na pístnici tlumiče jsem taky vyzkoušel,ale pomohlo to vždy na pár km.............Naštěstí to neni nic hroznýho že to dělá vyloženě jen na retardérech apod.větších nerovností+moje auta spíš jezděj po dálnicích,tak tam to člověk neregistruje vůbec..........

Ako píšeš, je to dočasné riešenie. Takto dnes fušujú tlmiče.

A môžu byť aj cenovo drahšie, tie gumy, tesnenia na vrchu stoja za dve veci ....... :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...