Přejít na obsah

Co máte doma za exota


Woody

Doporučené příspěvky

JJ pěknej dáreček :palec2: Taky se mi líbí russlíci ale nezvládl bych tu jejich energii. Co se týče agresivity záleží na výchově. Jestli se z Jack Russell teriéra stane roztomilý, radostný, nekomplikovaný, sportovní pes, kterého bude jeho majiteli kdekdo závidět, nebo zda z něho vyroste pověstný terorizující Jack Russell teriér, je na jeho pánovi. Tak ať se tobě i jí daří :palec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

post-36867-1249670468_thumb.jpgpost-36867-1249670450_thumb.jpgpost-7-1124627028_thumb.jpgpost-36867-1249670274_thumb.jpgpost-36867-1249670203_thumb.jpgpost-36867-1249670148_thumb.jpgpost-36867-1249670534_thumb.jpg

jsem tě varovala :-) takže NO - Alan ,druhý NO Dennys, Šeltie - JerryLee , Westík - Cheronne - Šery , Pak kříženka Labradora Corra,kůň Majky. No,snad jsem na někoho nezapoměla lol

vlastě ještě jedno zvíře lol můj brácha :smich:

no a pak vodní želva a rybičky a nějaká ta myška ve špajzce :-) sem tam nějaká kočka,když zjisti co je tu psů tak putuje o dům dál :-)

jinak asi osud ale všechny zvířata (mimo rybiček) jsme od někud brali jako týrané popř před utracením.. oba NO kvůli vadě na utracení,labradorka z utulku,Šeronka týraná,měla spálená záda od cigaret a zlomený ocásek,A šeliák měl být utracený-narodil se bez ucha.. No a poslední kůň,toho jsme vykoupili od fetačky před 3roky,měl podváhu,hnilobu kopyt,byl zavřený v chlívku s kozou a neměl skoro žádnou hřívu.. a to má velmi dobrý rodokmen.. no,takže to jen aby se někdo nedivil že je tu takový zvěřinec. Dokonce jsme měli i Nosála rudého cca dva roky,ale to mám jen někde papírové fotky :-)

post-36867-1249670372_thumb.jpg

post-36867-1249670758_thumb.jpg

Editováno: , autor: Zuzka78
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Raslíka jsem chtěla,ale dozvěděla jsem se o té týrané fence Westíka,řekla jsem si je to teriér,třeba u koně také něco vydrží a špatně jsem neudělala :-) ale divím se že vydrží v tom oblečku,já to zkusila jednou a nejdříve s sebou švihla na záda a odmítla se hnout a pak chytla amok a snažila se to ze sebe servat.. :smich:lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase jedno odpočinkové téma...ale napadlo mě udělat takovej průzkum, na co koukáte na ploše Vašeho monitoru. Jestli na auta, jestli na ženský na chlapy v případě Andy a těch 4, na svý rodinný miláčky psy, děti, manželky. Nebo máte něco čistě abstraktního?

Já snad na tohle ani odpovídat nebudu, to je asi všem jasný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 8 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...