Přejít na obsah

Ml. Boleslav-muzeum,výroba,depozitář


dadacek

Doporučené příspěvky

no jel jsem po dálnici do Bezděčína, pak dál směr vesnička :)

u bondy si na mě ještě votevíral hubu nějakej blbec, že jsem mu tam vjel - ale neumí vodorovný značky, jeliman lol

tam se od nás trhl skaja a já jel s Markem ku dálnici. Sešli jsme se zase u kruháče. Nájezd na dálnici. Já a skaja rovnou do levýho lol

skaja se pak zase zařadil do pravýho a v tu ránu jsem byl už mocně před nimi, Nebýt u bezděčína omezení na 110 a já nezpomalit na 180, tak jsem je u sjezdu už neviděl. Marek ten byl v tu chvíli tak u benzínky na dálnici :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak su dom:-)bylo to super:-)vietnamci a ukrajinci nám vyrábějí škodky a tak:-)no potěš.....jinak děkuji za superrychlý odvoz krásnou FRS od Marka:-)vůbec nejezdí rychle....a dík dadačkovi za organizaci:)jinak už chápu proč pan Bobík jezdí za 15/100..... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo druhá solidní :prc: ale mám slabost pro tu první, co sme ju měli i minule.. :palec2:

Každopádně jsem pak udělal solidní trapas :smich: o kterým ani nevíte kol108:rip: ale výsledek je ten, že ta druhá na mě má číslo lol ale už snad volat nebude muset, uvidíme :help:

Všecky jsem rád viděl ;) a sejdem se někde určitě i příště..

PS: v plánu je přemlouvání na Superby v Kvasinách, ale to mě bude stát asi ještě hodně úsilí u slečny Munzarové :prc: aji do toho kanclu se za ní stavím lol

Brunoos: hele, viděl si víc, než exkurze, které se tam klasicky vodí ;) a pokud tím míříš na ty sup kombajn a yetty, tak to by chtěl i Skaja že.. ovšem kol5 příště.. ať mají co ukázat ne :p

Jinak čekám taky fotky, hlavně ty z výroby, máti mi říkala, že se někdo prý angažoval (spy photos)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PS: sklamal mě tempomat, tak jsem měl nějakou těžkou nohu a ted mě nějako bolí :D lehce jsem porušoval předpisy a moje dlouhodobá reálná rychlost (podle navi) byla přes 150. Takže i to MPI docela jede :palec2: jenom jsem enměl tu čest závodit skrz to, že jsem se ještě malinko zdržel v tom muzeu.. :unsure::wub:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...