Přejít na obsah

Ml. Boleslav-muzeum,výroba,depozitář


dadacek

Doporučené příspěvky

Tákže, dostalo se mi vyjádření ze Škodovky.

Můžeme tedy zopakovat tuto myslím dosti zajímavou akci.

Navštívíme muzeum v ML. B. kde promítnou video, podíváme se na vývoj Škoda auto, navštívíme depozitář (auta která se nezačala vyrábět sériově) a to nejlepší - exkurze přímo do výrobního závodu.

Konkrétně motorárny, výroby Fábii a doufejme již linku O II face (přístupno někdy v listopadu).

Proto dávám aji ankety na páteční listopadová data.

Proč pátky? - exkurze do závodu se dělá jen ve všední dny. Pokuste si na jeden pátek udělat volno :) stojí to za to.

Přesnou cenu momentálně ještě neznám, ale 60Kč je za vstup do muzea (děti,důchodci,studenti 30Kč) a větší část bude za pronájem autobusu na přepravu po areálu závodu(150-200/os-prozatím netuším,vycházím z minulé exkurze).

Minule mě vyšly 2 osoby na cca 1300 i s jídlem a cestou.

Veškeré další otázky sem, rád zodpovím co budu vědět, příp. vyzjistím.

Návštěva areálu závodu je umožněna starším 12let.

Podrobnosti budu přidávat časem nebo dle dotazů.

PS: viděl bych to na skupinku 20,30ti lidí..

Piště i kolik lidí byste sebou případně brali.

Pokud bude samozdřejmě zájem, tak zařídíme nějaký větší bus :) Škodovce je to ve výsledku jedno..

EDIT:

Termín: 16.12. od 14hod muzeum,depozitář, pak závod.

Cena: 30/60Kč muzeum. 100 autobus pro dopravu. Max 22lidí. Ve výsledku tedy 160/os. 130v případě studenta a jiných slev v muzeu.

Podíváme se i na výrobu O II

Editováno: , autor: dadacek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cituji z mejlu:

Návštěvu pobočného závodu ve Vrchlabí neorganizujeme, exkurze v Kvasinách byly předběžně do jara příštího roku pozastaveny. Škoda Octavie RS se vyrábí ve Vrchlabí a Mladé Boleslavi.

V Mladé Boleslavi momentálně navštěvujeme montáž Fábie a motorárnu. Montáž vozů Octávie by měla být pro veřejnost zpřístupněna přibližně koncem listopadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice jsem už muzeum, depozitář i linku na F2 viděl, ale klidně bych jel znovu.

Zajimá mě hlavně O2 face a třeba i Roomstery nebo něco víc.

Nešlo by domluvit nějakou rozsáhlejší prohlídku než je ta běžná, která se dělá pro pekaře nebo švadlenky ze Šumavy?

Vždyť jsme přece banda z fóra Škodahome a každej z nás vlastní(l) minimálně 2-3 škodovky. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já už to taky viděl všechno ;)

Proto mi jde hlavně o výrobu O II a tím tlačím na Škodovku :feve: můžu skusit nakolik povolí..(dělají i exkurze pro odbornou veřejnost-skusíme copak myslí tímto..)

Ale též to vidím spíše na konec toho listopadu.. Prosinec je taky fajn, ale to mám moc zkoušek :( a kdy je nečekaně progesoři dávaj? ano v pátek..

Jinak ROOMy se vyrábijou jinde, né v Bolce, takže ty bude možno výroba vidět až někdy na jaře (uvolnění závodu Kvasiny pro veřejnost).

To co prozatím mám domluveno je: motorárna, fabie, oktavie (oproti minulé exkurzi rozšíříme o Oktavie).

Do muzea samo nikoho nenutím - kdo tam už byl atd..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...