Přejít na obsah

Problem s radiem Blaupunkt


Doporučené příspěvky

Me autoradio Blaupunkt Queens MP56 ma fukni "On Vol" v niz si nastavim pozadovou hlasitost pri zapnuti radia. Aby radio nezacalo rvat pokud pri vypnuti byla hlasitost vysoka.

Casto se ale stane ze pokud se radio zapne samo (pootocenim klicku v zapalovanï do polohy ACC) zacne hrat stejne hlasite jako pred vypnutim.

Nedaří se mi vysledovat v jakych situacich to nezlobi.

Kazdopadne pokud radio zapnu manualne tak je hlasitost vzdy na prednastavene urovni.

Premyslim jestli neni problem v zapojeni, prehazoval jsem v iso konektoru spinane a stale napajeni (predtim bylo origo radio). Ale kontroloval jsem to i zkouseckou, takze by to melo by v poradku.

Diky za napady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se zda, ze problem je v tom, ze jak se radio zapne pootocenim klicku tak jeste nez zacne hrat tak zacnu startovat, radio cele zhasne a potom spusti s posledne pouzitou hlasitosti a ne s prednastavenou. Pokud pockam se startovanim do uplneho spusteni radia, je hlasitost v poradku.

Jak se trochu ochladilo tak asi jede baterka pri startovani nadoraz.

Vy co mate novejsi baterky, hraje vam radio pri startovani? Vzpominam si, ze kdysi u favorita mi hralo jen prvnich par tejdnu, kdyz byla baterka uplne nova, pak se pri startovani radio taky vypinalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se zda, ze problem je v tom, ze jak se radio zapne pootocenim klicku tak jeste nez zacne hrat tak zacnu startovat, radio cele zhasne a potom spusti s posledne pouzitou hlasitosti a ne s prednastavenou. Pokud pockam se startovanim do uplneho spusteni radia, je hlasitost v poradku.

Jak se trochu ochladilo tak asi jede baterka pri startovani nadoraz.

Vy co mate novejsi baterky, hraje vam radio pri startovani? Vzpominam si, ze kdysi u favorita mi hralo jen prvnich par tejdnu, kdyz byla baterka uplne nova, pak se pri startovani radio taky vypinalo.

Ahoj omlouvám se za OT, ale mám stejné rádio a řeším takový problém a to sílu signálu FM, jak ti přijímá Fmko. U mě nic moc, i když tam je fantomový předzesilovač, prostě jiná rádia přijímají lépe! Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak mozes pozri sa do manualu autoradia, vo vecinie radii mas opciu nastavenia citlivosti. Local alebo volaco podobne. Esli mozes odpoj antenu i na slabej stanicy skus pichnut kus dratu ( priblizne 2m) do antennej zdierki tak otestujes ci dobre funguje fantom. Ak je dobry tak budes mat problemy z signalom, jesli je spatny tak na kus dratu bude hrat lepsie.

Viking to radio je orginal olbo dokupene i montovane neskorsie?

Pokial si montoval sam skontroluj privod kabli, napajaci z akumulatora ci nieje vymeneny z 12V z zapolovacej skrinky. Okrem toho ci na vystunej zderke na antenu mas 12V pre fantomovu antenu?

Editováno: , autor: Andrzej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...