Přejít na obsah

Bowlingový turnaj


Dakie

Doporučené příspěvky

Dobre zpravy teda aspon doufam, ze ne moc pozde, dneska odpoledne jsem se sesel s par kamosema a muzu potvrdit ze 3/4 moji kamaradi + Ol@f se dostavi na bowlingovy turnaj. Prosime o zapis na soupisku pod nazvem " Alkoholici davno za zenitem ". Bereme to ciste jako panskou jizdu, s cilem pobavit se a stropit neplechu tam kde nas nikdo nezna. (Me bohuzel uz par lidi jo, tak proto budu radeji ridit samo sebou az druhej den rano.) Jdu rezervovat hotel.

Par fotecek s odpoledniho setkani pracovne nazvane svacinka:

post-15585-1224868415_thumb.jpg post-15585-1224868441_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobre zpravy teda aspon doufam, ze ne moc pozde, dneska odpoledne jsem se sesel s par kamosema a muzu potvrdit ze 3/4 moji kamaradi + Ol@f se dostavi na bowlingovy turnaj. Prosime o zapis na soupisku pod nazvem " Alkoholici davno za zenitem ". Bereme to ciste jako panskou jizdu, s cilem pobavit se a stropit neplechu tam kde nas nikdo nezna. (Me bohuzel uz par lidi jo, tak proto budu radeji ridit samo sebou az druhej den rano.) Jdu rezervovat hotel.

Par fotecek s odpoledniho setkani pracovne nazvane svacinka:

post-15585-1224868415_thumb.jpg post-15585-1224868441_thumb.jpg

tak tomu teda říkám svačinka pulka prasete a tři až čtyři řádky brambor z fotek se neda bliže specifikovat... :specool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

upravil jsem první post o seznam účastníků, prosím lidičky s otazníkama, aby mi dali co nejdřív vědět, jestli jejich účast platí či nikoliv.. můžete vzít i drahé polovičky a samozřejmě můžou také hrát.. podle počtu přihlášených sestavíme hrací tabulku, mole.first už má připravené rozlosování pro až 8 týmů..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...