Přejít na obsah

Tazne + vozik, alebo pick-up?


wlady

Doporučené příspěvky

Ahojte,

chcel by som poradit s jednou dilemou, ktoru ste uz mozno niektori riesili. Toteraz som si svoju octu dost hickal a staral sa o nu /su tu aj fotky/, ale prisiel cas riesit vlastne byvanie. Chceme stavat maly domcek a vznike potreba prevazat aj vacsie a tazsie veci. Vznika pre mna otazka ci dat na moju octu tazne alebo ju ohranit pred stavebnim nasadenim a kupit napr. favorita pick-upa. Je casty nazor, ze sa auto vozikom nici, ale mne sa moc nechce nekupovat dalsie auto, ktore bude stare, bude ho treba upravovat atd....

/ z octy by som zhodil laminatove narazniky a kupil 15" kolesa....../

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak toto budu řešit příští rok .... dle mého názoru je auto od toho aby jezdilo, ale zase ho nechcu odrovnat samozřejmě... naladím tažný a pokud to pujde, budu to vozit na vozíku, pokud ne, sem tam něco hodím do auta, samozřejme se budu snazit neponicit si interier ( zakrytim dekama apod.. ) ale auto nemam jen na paradu, cekam ze taky poslouzi :palec2: ...

Editováno: , autor: stihacka
Necituj předchozí příspěvek!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte,

chcel by som poradit s jednou dilemou, ktoru ste uz mozno niektori riesili. Toteraz som si svoju octu dost hickal a staral sa o nu /su tu aj fotky/, ale prisiel cas riesit vlastne byvanie. Chceme stavat maly domcek a vznike potreba prevazat aj vacsie a tazsie veci. Vznika pre mna otazka ci dat na moju octu tazne alebo ju ohranit pred stavebnim nasadenim a kupit napr. favorita pick-upa. Je casty nazor, ze sa auto vozikom nici, ale mne sa moc nechce nekupovat dalsie auto, ktore bude stare, bude ho treba upravovat atd....

/ z octy by som zhodil laminatove narazniky a kupil 15" kolesa....../

jenže ty ju máš na parádu no ...tak si kup PIČKUPA...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak toto budu řešit příští rok .... dle mého názoru je auto od toho aby jezdilo, ale zase ho nechcu odrovnat samozřejmě... naladím tažný a pokud to pujde, budu to vozit na vozíku, pokud ne, sem tam něco hodím do auta, samozřejme se budu snazit neponicit si interier ( zakrytim dekama apod.. ) ale auto nemam jen na paradu, cekam ze taky poslouzi :palec2: ...

Jak se dá naladit tažné zařízení?

Já bych to vozil na vozíku. Koupit další auto a hlavně ho provozovat je dost nákladné, to raději ty peníze potom po stavbě vrazím do nové spojky a podvozku. Jen bych nic nevozil ve vnitř auta, raději pojedu dvakrát. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen bych nic nevozil ve vnitř auta, raději pojedu dvakrát. :)

:D:D:D to jsem si taky říkal,ale pak jednou člověk nestíhá,vozík najednou plnej a přetíženej minimálně dvakrát a kufr prázdnej. No řekl jsem poprvý a naposled,pak podruhý a naposled,no a teď už to nepočítám :) Taky jsem si řekl,že do auta nesednu v montérkách,nebo se zasranejma rukama,šup a už je to samozřejmost :) Zase je fakt že v autě mám pod zadek osušku,v kufru vanu a x hadrů a minimálně každý druhý týden ho luxuju,snad každý druhý den vyklepávám koberečky a každý dva měsíce čistím a impregnuju kůži takže je celkově furt čišťounká(i když už by do čistírny potřebovala jako sůl-snad na jaře) :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D:D:D to jsem si taky říkal,ale pak jednou člověk nestíhá,vozík najednou plnej a přetíženej minimálně dvakrát a kufr prázdnej. No řekl jsem poprvý a naposled,pak podruhý a naposled,no a teď už to nepočítám :) Taky jsem si řekl,že do auta nesednu v montérkách,nebo se zasranejma rukama,šup a už je to samozřejmost :) Zase je fakt že v autě mám pod zadek osušku,v kufru vanu a x hadrů a minimálně každý druhý týden ho luxuju,snad každý druhý den vyklepávám koberečky a každý dva měsíce čistím a impregnuju kůži takže je celkově furt čišťounká(i když už by do čistírny potřebovala jako sůl-snad na jaře) :palec2:

Presne aj o toto mi ide....Teraz si hovorim, ze budem opatrny a budem davat pozor, ale ked bude treba nieco surne a hned, tak sadnem do auta taky ako budem a tiez do neho napcham co bude treba :-)))

A presne plati aj to ze pick-up sa mozno kupit na nejakych 20-30tis, ale bude ho treba tiez udrzovat, platit poplatky a tieto prachy keby som vrazal do octy, ako napisal KaJe, tak na tom mozno budem lespie....

Co este na aute trpi, ked taha tazky vozik? KaJe napisal spojku, tlmice........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se dá naladit tažné zařízení?

Já bych to vozil na vozíku. Koupit další auto a hlavně ho provozovat je dost nákladné, to raději ty peníze potom po stavbě vrazím do nové spojky a podvozku. Jen bych nic nevozil ve vnitř auta, raději pojedu dvakrát. :)

on chtel napsat nasadit ale sekl se a nechce to priznat :palec2: jinak vozik jo ale nic do auta ted to resim i ja a po posledni varce cementu sem rekl dost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...