Přejít na obsah

Rozpera


ozzy

Doporučené příspěvky

Jestli je okta pevná na to aby jí neprospěla rozpěra ti teda nevím, mě přijde že se kroutí jak had a sám bych tak rozpěru chtěl dát.

Osobně jsem při běžném ježdění její absenci tedy nijak nepocítil. :) Za to třeba jak jsempsal, táta to pocítil na felině v kombíku - pěkně mu prdlo v zatáčce čelní sklo, a to nejal nějak ostře. :feve:

Teď mě ještě napadlo, RSo jí taky nemá, je to tak? Má jen ty dvě zadní?

Editováno: , autor: KaJe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně jsem při běžném ježdění její absenci tedy nijak nepocítil. :) Za to třeba jak jsempsal, táta to pocítil na felině v kombíku - pěkně mu prdlo v zatáčce čelní sklo, a to nejal nějak ostře. :feve:

Teď mě ještě napadlo, RSo jí taky nemá, je to tak? Má jen ty dvě zadní?

ano, jen vzadu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no,řekl bych že ta co má bartuch je dobrá tak akorát na krásu,protože naohybaná trubka moc pevnosti neudělá a jakoby "pruží" v ohybech.. takže tam bych to viděl na estetiku

to co má mcsolle už vypadá podstatně funkčněji ;)

jinak použití hliníku u týhle věci je taky trošku mimo - třeba to co dávali origo do feldy hliníkovou,tak když to člověk ohne rukou,tak co to asi udělá mezi těma tlumičema..

závodní a funkční rozpěra je kovová a má závity a rozpěrku,aby se po namontování dala " našponovat" a pak plnila teprve svou úlohu tak jak má ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...