Přejít na obsah

Rány do přední nápravy


reinxed

Doporučené příspěvky

Ahoj.Koupil jsem si jetou octávku 2.0 TDI kombi r.v.2005. Při jízdě cítím opravdu každý kamínek.Mám na tom gumy Bridgestone Turanza 205/55 R16.Zdá se mi to příliš tvrdé a moc to tluče.Bude to gumama nebo to může být něčím jiným.Najeto 114 tis. km.Děkuji

precitaj si moju temu -hlucne bridgestony-ja ich mam tiez a katastrofa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som ich mal tiež a v lete super (tiché s malou spotrebou,dobre tlmili nerovnosti),ale keď už začali chladné rána,tak guma hodne stvrdla a bolo cítiť hlavne medzery na ceste,pri väčšej medzere to uz celkom slušne udrelo a pri nižších teplotách ich aj oveľa viac počuť aj na dobrom povrchu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
precitaj si moju temu -hlucne bridgestony-ja ich mam tiez a katastrofa

No slovo katastrofa je možná až moc brutální. Ta guma je o něco tvrší, nicméně jsou to stále jedny z nejlepších pneumatik. A v momentě až tě guma vytáhne z průšvihu, který by např. Barumky už dávno vzdaly, tak ti hlučnost bude úplně ukradená. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...