Přejít na obsah

Vibrácie z prednej nápravy


jurCAY

Doporučené příspěvky

Zdravím Vás... potreboval by som od vás radu nakoľko sa už dlho trápim s týmto problémom a zatiaľ stále nie je vyriešený... Mám Škodu Fabiu II Facelift 1.6 TDi CR 55kw (kod motora CAYA) a je tam takýto problém: Auto ide v nižších rýchlostiach úplne OK (0-50 cca) ale keď zaradím do 4/5 pr. stupna pri rychlosti od 65+ km/h, auto zacne dosť nepríjemne vibrovať/chvieť (vibráciu/chvenie cítiť najintenzívnejšie na mieste spolujazdca v predu a ide do karosérie). DEJE SA TO AJ PRI VYRADENEJ RÝCHLOSTI. V aute bolo vymenené na prednej náprave skoro všetko čo bolo možné... Boli tam menené ložiská s nábojom na obidvoch kolesách, brzdove strmene na obidvoch stranách, taktiez platničky, brzdové kotúče, obidve predné pneumatiky za nové, obidve celé poloosy, všetky silentbloky, tyčky stabilizátora a riadenia, valčeky v strmeňoch (+ celá sada), tlmiče boli kontrolované a sú OK a ešte je tam nová prevodovka. Pred pár dňami som zodvihol auto a skúsil ako sa točia kolesá. Ľavé koleso sa krúti úplne bez odporu, ale PRAVÉ má celkom silný odpor (je pribrzdené), no a taktiež po jazde keď skontrolujem v akom stave sú kolesá, tak PRAVÉ koleso má o niekoľko desiatok °C vyššiu teplotu... Bol by som veľmi rád ak by mi niekto vedel s týmto problémom poradiť, pretože auto bolo pri viacerých mechanikoch a ani oni nevedeli co môže byť vo veci. Dokonca bolo aj v autorizáku a tam povedali že by to mohli byť vstreky, ale nechce sa mi tomu veriť keďže auto vibruje aj keď je vyradená rýchlosť/ neutrál. Ďakujem za odpovede a rady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...