Přejít na obsah

Díly z faceliftu


ferda25

Doporučené příspěvky

Ptal jsem se ve zančkovém servisu Škoda na nápis Octavia (po faceliftu) a mají jej dostat zhruba za měsíc tzn. koncem Listopadu společně s "novou octávií", ale prozatím bych bral i ten starý nápis Octavia ten se snad jestě sehnat dá + označení motorizace TDi. Nemáte někdo tento nápis navíc . . . . . :-))??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ptal jsem se ve zančkovém servisu Škoda na nápis Octavia (po faceliftu) a mají jej dostat zhruba za měsíc tzn. koncem Listopadu společně s "novou octávií", ale prozatím bych bral i ten starý nápis Octavia ten se snad jestě sehnat dá + označení motorizace TDi. Nemáte někdo tento nápis navíc . . . . . :-))??

Tak na ten se taky můžeš zeptat v servisu, určitě ho budou mít max do druhého dne ;) Jinak stačí se i podívat na netu..těchto nápisů je plné Aukro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaké máte zkušenosti s nákupy v Aukru?? Ten nalepovací nápis (octavia+TDI) tam jeden borec nabízí, ale nechce to poslat na dobírku.

Chce poslat peníze bankovním převodem na účet a potom prý to pošle. Nikdy jsem v aukru nic nekupoval a nevím jestli mu mám věřit.

To můžu ty peníze rovnou vyhodit do kontejnéru, když by potom nic neposlal a jenom se chechtal jak mu lidi posílají na účet prachy.

Tak dejte vědět jaké máte zkušenosti s nákupy v Aukru. Díky Martin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je bez problémů, nechci to zakřiknout, sle mám za sebou za 4 měsíce asi 70 obchodů a vždy takto. Musíš zas chápat prodejce - stávalo se, že pošleš na dobírku ten moula si to rozmyslel a nevyzvedl, takže takhle posíláš až máš peníze a je to ok. Dobré je jen se ještě podívat na hodnocení prodejce a pak můžeš klidně obchodovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NZ, musím říct, že jsem na aukru zatím nenaletěl a to mám obchodů oběma směry desítky, jen jeden boreček z Brna tvrdil, že mu nic nepřišlo, ale stačilo zavolat na poštu...

To na eBay mě zkoušel amík ojebat už u druhého obchodu a myslel, že když jsem někde z mongolska, tak že mu to projde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...