Přejít na obsah

Díly z faceliftu


ferda25

Doporučené příspěvky

Tak jsem myslel, že vyměním tlačítko výstražných světel za to černý, ale za ty nehorázný peníze, co chtějí za kus plastu v žádným případě.. možná se někdy poptám na vrakovišti nebo to začerním lihovkou :smich: (joke).

to je teda hnusná cena

kdyby přesto někdo chtěl tak číslo je 1Z0 953 235 A 3X1 857Kč!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S temi zadnimy svetly u FL to vidimopacne jak nekteri tady na foru. Kdybych si kupoval FL, tak prvni vec kterou bych na ni menil (po domluve jeste v autosalonu) by byli zadni svetla, ktere bych vy,emil kus za kus za neFL s puvodni OII. Proste ten bilej prouzek misto cervene odrazky mi tam vubec nesedi

IMHO ten buttonek na vystrazna svetla se mi take libi vic puvodni nez faceliftovany...

Editováno: , autor: Marios
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se to černý tlačítko výstražných světel líbí, to červený je tam jak pěst na oko, ale ty prachy za to rozhodně nedám.

Zadní FL světla mi taky moc nesedí, ale ještě to jde narozdíl od těch předních, který jsou jak z nový Thálie :X. Odrazka ale musí být.

Odrazky budu dávat na nárazník. Styl RS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...