Přejít na obsah

Oprava naklápění světel


nosal

Doporučené příspěvky

  • o 10 měsíců později...

Tak uz jsem tu dlouho nebyl a neotravoval s nejakou veci! :) Takze,nechybalo se mi naklapeni svetel na levem svetle u ridice,koupil jsem nove motorky na nejake opravy kaslu,ta cena je takova jaka je!Ale kus vymenil jsem motorek a ono nic!Novy se taky nehybe,tak jsem to chtel hned rozbit,ale uklidnil jsem se a zkusil cele leve svetlo pripojit na konektor praveho svetla!No a ouha ono to taky nefugovalo!Mam ty nove motorky dva,takze chyba neni v tom novem,protoze ze by byly oba nove taky v haji pochybuju!Muzete mi poradit jak si s tim pohrat?Je tam takovy cerny konektor ve svetle,kde bych asi nejpravdepodobneji videl tu chybu!Uz jsem ho vytahnul z toho svetla,ale nevite da se to nekde koupit nebot cele svetlo se mi nechce kupovat ani za tu .... Asi nekde vrakac nebo tak ze?Dikes za jakekoliv rady a napady! :help:

Editováno: , autor: Chossse
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz jsem tu dlouho nebyl a neotravoval s nejakou veci! :) Takze,nechybalo se mi naklapeni svetel na levem svetle u ridice,koupil jsem nove motorky na nejake opravy kaslu,ta cena je takova jaka je!Ale kus vymenil jsem motorek a ono nic!Novy se taky nehybe,tak jsem to chtel hned rozbit,ale uklidnil jsem se a zkusil cele leve svetlo pripojit na konektor praveho svetla!No a ouha ono to taky nefugovalo!Mam ty nove motorky dva,takze chyba neni v tom novem,protoze ze by byly oba nove taky v haji pochybuju!Muzete mi poradit jak si s tim pohrat?Je tam takovy cerny konektor ve svetle,kde bych asi nejpravdepodobneji videl tu chybu!Uz jsem ho vytahnul z toho svetla,ale nevite da se to nekde koupit nebot cele svetlo se mi nechce kupovat ani za tu .... Asi nekde vrakac nebo tak ze?Dikes za jakekoliv rady a napady! :help:

Skus tie 2. NOVE motorceky napojit do praveho predneho svetla .Ak tie motorceky nepojdu tak su zle aj ked su NOVE!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zdravím, potřebuju vyměnit motorek naklápění na pravém světle. Na základě návodu, co jsem našel jsem vytáhnul světlo, všechno v pohodě ale nejde mi vytáhnout to servo. Šrouby jsem povolil, ale ta kulička je tam nějak navlečená a motorek nemůžu vytáhnout ať s ním kroutím a tahám jak chci. Nikde to nikdo neřešil - každý napsal, že ho povolil a vytáhnul - tak si připadám jak debil. Nevíte, kde by mohl být zádrhel? V tom návodu psali i něco o povolení šroubku, co drží ten kloub, k tomu se ale nedá dostat (aspoň podle mě). Dík za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano mas pravdu, je to jen nacvakle neb zahakle, nekomu to jde zlehka, nekomu ne, pokud ti to nepujde, sundej zadni prachovku (kryt zarovek) a parabolu si pridrz pro zpetne namacknuti

Prikladam fotecky servomotorku HELLA ovladani svetel - predfacelift, facelift motorky fota najdete na prvni strane tohoto tematu

post-3876-0-89581000-1353190327_thumb.jp

post-3876-0-68586900-1353190333_thumb.jp

post-3876-0-31114300-1353190339_thumb.jp

post-3876-0-14593500-1353190345_thumb.jp

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...