Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Ahojky lidičkové, tak už mám konečně technickou, ani to nebolelo :) Jinak v Praze to vypadá na pěknou čínu, tak pozor na šikmý oči :)

Odpo razím za prací a pak pařit do Brna, takže huráááá :) Jen se snad udělá lepší.

Sejdo koukám, že zase nikdo :( Jinak co noha? Už ani nepajdáš? Nebo to ještě není ono

Tak zase po víkendu páček

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte chlapáci.Pěkný víkend všem.I já to mám trošku z ruky Jiříku,což by ani tak nevadilo,ale to počasí je tady u nás hrůza.Bouřky a krupobití tu hlásí už týden.Sice zatím jen prší,ale je to o ničem.Připadá mi to jako duben a ne červen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojte kamarádi,víkend utek jak voda a zítra zas dorachoty.V sobotu sem navštívil Petříky,když sem vezl kamaráda pro jeho nové autí.Autí sme pěkně prohnali a Mário byl unešenej z Leona,nu kdo by nebyl když to stádečko co má pod kapotou se pyšní počtem 224 koní.Nu nádhernej žlutej mazel.

post-17528-1245010099_thumb.jpg

post-17528-1245010135_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...