Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

jak sa dari panove ???

to ste vedli ?? :

Zpráva z kanadského tisku !!!

V Kanadě se začaly množit případy napadení člověka medvědem, a tak se na odpočívadlech okolo silnic a u vstupů do přírodních rezervací začaly objevovat informační cedule s tímto textem:

Vážení návštěvníci, ve vlastním zájmu si uvědomte, že medvěd je nebezpečné zvíře a vyhýbejte se proto styku s ním. Velmi důležité je medvěda nepřekvapit, a proto doporučujeme na oděvu při vstupu do lesa nosit malé rolničky. Rovněž je známo, že medvědi nesnášejí pach pepře, je proto dobré u sebe několik sáčků pepře nosit, případně jím svůj oděv přímo posypat. Je velmi důležité rozlišovat mezi medvědem černým, který je relativně přátelský a medvědem grizzlym, který je velmi nebezpečný. Blízkost medvěda nám pomůže odhalit i přítomnost jeho trusu.

Trus medvěda černého je světlejší, řidší a je ho méně.

Trus medvěda grizzly je hojnější, hustší, páchne po pepři a bývají v něm malé rolničky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevyšiluj předsedo! Na to jsi si mohl už zvyknout!

Jsou prázdniny! Ber to tak, že lidi už nemají zájem! Jsou na nás nasraní! :) Ty jim dáváš samou výstrahu, napomenutí a mažeš jim příspěvky a já je prudím, že zakládají stejné témata, citují příspěvky atd.

Já si z toho hlavu nedělám. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau kucíííí.Příjemný víkend.

Jardo já si taky koupil kolo a plánoval co vše neprojedu.No a krom toho že si na něm jedu do garáže pro supa a nebo jedu do hospůdky na škopíček,tak jinak je pořád doma.Nějak jsem se unáhlil.

Jirko,Libore,Ríšo- příjemnou sobotu Vám přeju a užijte si to.Tobě už jsem Libore psal a přál na icq ale ještě jednou vše nejlepší k svátku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...