Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

vždy máme v záloze Vranov,ale taky to je třeba dopředu říct takže taky jsem něco zaslechl o Čechách tak ještě čekám jak se to vyvine.A pak taky podzimní sraz nebyl vůbec špatný.To pro případ kdyby se náhodou domluvila na sraz stejná banda jako loni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vick, já bych kdyžtak Bystřičku nechala zase na podzimní sraz :) Z toho důvodů, jaké tam bylo zázemí, když pršelo. Všichni jsme mohli být venku a nebo si popřípadě sednout dovnitř a nemuseli jsme být rozfrskaní po chatkách... Jinak klidně by se na podzim mohli vyzkoušet i jiné chatové osady a kempy, co jsme dávali za návrh, všude v tom termínu měli volné místa. Ale zase na druhou stranu Bystřička vycházela docela dost dobře cenově - co si budem povídat - a podle reakci se to tam všem líbilo, i když to bylo tak trochu retro :) Ale zase pro některé to je aspoň dobrá vzpomínka :) ... :D 

Ale není problém tam zavolat, jak to je s termíny, jestli už mají plno.

 

Tak šup šup Čechy, čeká se na Vás :)

 

Bája

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj bando. omlouvám se,že jsem se dloooouhou neozval.Ale stále řešíme auto. Už došlo na vstřiky. Dnes byli měněny,ale boužel to nepomohlo :( Tak je varianta,že to bude ta lišta u vstříků,že vynechává. A nebo z těch osmi co máme k

 

dispozici tak uděláme jednu sadu. Takže tím pádem se zase dlouho asi nikam nedostanu.Auto už mi stálo takový balík,že už to ani nepočítám radši. :( Prostě smůla na koupi jinak si to nedokážu vysvětlit :(.Ale snad to dotáhneme do šťastného

 

konce. Jinak vám všem přeji úspěšný a hlavně bez nehodový,porochuvý a šťastný nový rok 2014.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi to líto,ale asi to nedám :( Teď řeším auto atd. Když to tedy dopře dopadne tak v pondělí se nechají seřídit a prej by to mohlo pomoct. První ventil stále ukazuje špatné hodnoty :( Tak prý by mohlo seřízení pomoct a když to dobře dopadne tak se na to vrhnu. Jinak boužel mám to trošku z ruky a půjčování auta je trošku víc komplikovaný :(.Snad to ,ale vše dobře dopadne a v pondělí už se budu vozit ve svém :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Baju: jistě já dojedu kdekoliv to problém není :-) Ježíšek mě naježil známku na rok tak dojedu kamkoliv :-D

 

Jinak mě se zatím nejvíce líbilo na Bystřičce a Vranově :-) Bystřička byla ale bezkonkurenční měli jsme tam svůj klid sprchy nebyli na děngy pinec tam byl. Přístřešek a taky luxusní restaurace s krbem :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nevim nevim, uplně bych tomu nevěřil, ale možný je samozřejmně všecko, řekl bych ale, že ve finále bude pro mechaniky i výrobce lepší, když auto nezvládne najet to co teď i 500tis km a podobně, jelikož se jim dřív zadře či jinak poškodí motor a budou si buď dřív kupovat nové nebo budou dělat nákladné opravy nebo rovnou GO motoru na čemš servis vydělá mnohonásobně víc než na výměnách oleje

 

možná až to bude nějaký rozšířenější a ukáže se, že to vážne funguje, tak ok, ale zatim budu měnit á 15 tis. km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jo, to jsem dneska čet, když mě takhle sestřelil dement a měl jsem octavku na odpis, tak to v nějaký aukci přes pojišťovnu někdo koupil ten vrak (posunutej motor vyteklí vše co šlo atd.) a když si pro to přijel, tak jsem se ho ptal, to je tak na díli co? a ne to se opraví, tak mi spadla brada, určitě měl doma druhou trefenou na prdel a jen uříznul předek, navařil na stolici na ten můj zbytek, láknul a vesele jezdí dál, ale kupec bych bejt teda fakt nechtěl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...