Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Tdar bando,já dnes byl u našich západních sousedů a tam bylo azuro,pokud to bude jako vždy,zítra odpoledne je to tady,takže by mohlo klapnout trochu hezky.Jinak leštit budu ažzítra ráno,nechci aby mi to v noci zmoklo,snad to klapne a zítra nebude pršet.

Už se na vás těším,doufám,že ještě někdo překvapí a ukáže se tam,že Jiříku!!!

Víťo,CD samozřejmě vezu,nezapoměl jsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý večer bando, tož já se právě vrátil z chaber. Zjistil jsem, že už tam prakticky nikoho neznám, tak sem zase jel :)

Před tím jsem 4 hodiny myl, luxoval a voskoval auto. Takže jestli bude chcát, tak budu hrozně nepříjemnej, pač budu totálně zuřit :) Trička pro všechny co jedou už jsou naložený v autě.

Zítra se na vás všechny těším!! Kdo nejede, ať nedělá drahoty a kouká přijet aspoň na kafe :)

Jdu balit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré ráno,dám si jednu kávu.

Tak je tu zas nový pracovní týden,i když já měl i pracovní výkend,ale to je jedno.Po krásném srazíku se mi ani nechce pracoval,radši bych se vrátil na Šumavu,bylo tam fakt mooooc hezky.

Tak nic,konec snění a zpátky do reality,dnes mě čeká poměrně dost práce,navíc musím do servisu,cestou domu mi začalo něco klepat na pravé straně,doufám,že to není nějaké rameno,to by moc nevydrželo,dával jsem je před třemi týdny nové.Sned to bude jenom nějaká blbost.

Editováno: , autor: j-novis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré jitro všem v novém pracovním týdnu.

Sraz se i přez nepřízeň dopoledního počasí vydařil a bylo to skvělé. Peny zařídil vše víc než perfektně, takže fakt pecka. A Šumava je pro mě dlouhodobě jedno z nejhezčích míst v ČR. Peny, díky!!

Jsem rád, že jsem poznal pár lidí osobně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...