Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny supáky.Tak jak jsem tak poslouchal předpověď počasí tak mě hodně mrzí že se přesunuly Chabry až na říjen.V září má být nádherně.No snad nám to výjde i později.Už se těším.Tak ať se vám všem daří borci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kamarádi,tak sem zavítal zas na forum a měl sem toho dosti číst.Nemám teď moc volnýho času,od tmy do večera v práci,tak sem rád,že sednu k telce a pomalu u ní usnu.Doufám,že se máte líp.Nejhorší je,že prašule sou potřeba a tak člověk dře jak mezek.Brou noc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kamarádi,tak sem zavítal zas na forum a měl sem toho dosti číst.Nemám teď moc volnýho času,od tmy do večera v práci,tak sem rád,že sednu k telce a pomalu u ní usnu.Doufám,že se máte líp.Nejhorší je,že prašule sou potřeba a tak člověk dře jak mezek.Brou noc :)

Ahoj Láďo jo jo máš recht.prachy jsou potřeba.Kdyby to bylo jak kdysi dávno,když byl směnný obchod tak jsme v klidu.Žel bohu to tak není.Hlavně ať se neudřeš kamaráde.Já jsem zrovna na noční.A ještě zítra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím tě Jiříku.Tak jak se pořád máš chlape?Už zase máš i zápřah o víkendech co?Hraje liga tak je starostí až nad hlavu ne?Tak se opatruj

čágo Víto :) ,kažý víkend jsou dvě až tři akce ,tak volna moc není,ale to nevadí,v zimě se budeme kopat do zadku o víkendech ;)

a co ty,jak se máš,co Džejn,nezlobí lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čágo Víto :) ,kažý víkend jsou dvě až tři akce ,tak volna moc není,ale to nevadí,v zimě se budeme kopat do zadku o víkendech ;)

a co ty,jak se máš,co Džejn,nezlobí lol

Ahojky Jiříku nezlobím neboj. Jen mě mrzí že se tento víkend chystá Vítek na sraz sám a neuvidíme se, ale tak snad příště

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:palec2: :palec2:

Ahoj FŠEM SUPerbákům a jejich "Mazlíkům" - u Vicka i "Mazlicím" !

Jeden "suchej" na příjemnej pátek.:

Vrcholný politik se vrátí z kanceláře domů, otevře "kufříček" a na stůl v kuchyni vysype obrovskej balík bankovek. S hrdým pohledem pošeptá manželce.: "Miláčku, ukliď to !"

Ta ale rozezlena odpoví.: "Kam to mám FURT dávat, vždyť jsou prachy v knihovně, pod postelí, v botníku, v šatně, v mikrovlnce, lednici, mražáku ...."

Politik se zadívá do stropu a řekne.: "A teď si představ, že ve spoustě rodin pracují oba..."

:smich:

Ahoj a hezkou "malou sobotu" a potažmo celý víkend ! :palec2: :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

úspěšný pátek Fšem supíčkářům a pohodový wíííkend :palec2: já budu,jak jsem již psal na tuningu v mnichově Hradišti :) /pracovně/

Nazdar Jiříku, počasí zas vypadá na dvě věci. Každopádně dorazím... V pondělí jedu zas na týden do Itálie - pracovně :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

trocha z IT

--------------------------------------------------------------------------------

Jak poznáte, kdy vám už z IT opravdu hráblo ?! Vždy, když dáváte večer děti spát, přemýšlíte, jestli je máte 'Uložit' anebo 'Uložit jako'

*****

Manželka: Nakoupil jsi?

Manžel: Bad command or file name.

Manželka: Prosila jsem tě už ráno.

Manžel: Syntax Error. Abort?

Manželka: Ani nový TV magazín?

Manžel: Variable not found.

Manželka: Oukej, dej mi svou kreditku a já nakoupím.

Manžel: Sharing violation. Access denied!

Manželka: Ty mluvíš vážně, žertuješ nebo mě jen naschvál znervózňuješ?

Manžel: Too many parameters.

Manželka: Nechápu, proč jsem si vzala zrovna tebe.

Manžel: Data type mismatch.

Manželka: A výplatu budeš mít kdy?

Manžel: File in use. Try later.

Manželka: Schválně se tě ptám: Znamenám pro tebe ještě vůbec něco?

Manžel: Unknown virus...

*****

Hotline: Pane, zadejte CONTROL ALT DEL.

Klient: A jo, tohle znám (v pozadí je slyšet: klik klik klik klik...)

Hotline: Co se děje na monitoru?

Klient: No nic...

Hotline: Zkuste to znovu: CONTROL ALT DEL.

Klient: (klik klik klik klik klik...)

Hotline: A teď?

Klient: Pořád nic...

Hotline: Jak přesně zadáváte tenhle příkaz?

Klient: No, stisknu klávesy C, O, N, T, R, O, L a potom A, L, T potom i D, E a nakonec L. Asi má byt CONTROL s K, ne?

*****

Hot line

Klient: Zrovna se přihlašuji na vaší stránku, ale nerozumím tam úplně všemu...

Hotline: Dobře, podíváme se na to spolu.

Klient: Chce po mě, abych zadal údaje o městě, ze kterého volám, telefonní číslo. Co tam mám napsat?

Hotline (učitelským tónem): Zadáte telefonní číslo místa, odkud se přihlašujete... Asi od vás z domu, ne?

Klient: Dobře... Už to je... A teď se mi to ptá na nějaké město...

Hotline: Zadejte název města, odkud voláte.

Klient: Takže tam mam napsat moje město...

Hotline: Ano...

Klient: Už to je... A teď se to ptá na poštovní směrovací číslo...

Hotline: ...

Klient: Haló??? Co tam mám dát?

Hotline (podrážděně): Vaše poštovní směrovací číslo!

Klient (s upřímnou lítosti): Promiňte mi, jestli vás otravuju, ale víte, já se v informatice moc nevyznám.

*****

Tří nejnebezpečnější lidé na světě:

1.Programátor, který má v ruce pájku.

2.Technik, který udělal změnu v systému.

3.Uživatel, který dostal nápad.

*****

Co mají minisukně a pevné disky společného? Krátkou dobu přístupu.

*****

Lidstvo se dělí na 10 druhů ...... Ti první rozumí binární soustavě, ostatní mají pravidelný sex

*****

Energie sbalená na cesty = Tatranka.rar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vás všecky zdravím :palec2:

Konečně sem dorazil domů a tentokrát i o něco dřív než v jiný dny.Mějte se fajn a užívejte víkendovýho volna.čauky čau a vy co jedete na srázek přeju příjemně strávenej den. :)

Láďo jak se pořád máš?Chlape už abysme se zas někde viděli.Nějak mi škube rukama projed se někde.No dnešní sraz jsem díky počasí vypustil ale doufám že se ještě naskytne příležitost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...