Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Zdar klucí, tak už se ta zima zase blíží, ráno pod nulou...já už chci teplou, umejt supa, vytepovat interiér, vyměnit gumový koberečky a pučit si od kámoše profi leštičku co dostal k vánocům a jít něco dělat a doufat, že auto bude hezké déle než 5 metrů po umytí :((

Jardo: To je super cena za tak velkou gumu, fakt goooddddd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tome mi povídej, už to mám uvnitř pomalu na holinky lol.gif' alt='default_icon_lol.gif' alt='lol'>.gif'>, je to děs. Ale zase v porovnání s ostatníma na tom nejsem tak špatně... A s tou cenou máš recht. Je zajímavý, že ty XLka jsou na netu někde i levnější než ty s klasickou nosností. A na netu je cena kolem 2050 a i to mi přijde hodně fér cena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Fšem!

Z důvodů, které zde nebudu rozepisovat jsem ukončil svoji činnost ve firmě kde jsem pracoval. Nic se ale neděje a už teď se připravují zcela nové prostory, kde budu v této činnosti pokračovat. Mělo by se otevřít 1.4.2010. Tak kdo bude mít rozbité okénko tak Vás rád uvítám. Bude to na Praze 9 - Hloubětín.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...