Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

...... no to víš, včera jsi se nám smál, že jsi tomu ujel a dnes Tě to dostihlo :smich: Ale nepřeju Ti to! Tady je dnes o něco lépe a vypadá to, že by se to konečně mohlo vybrat, alespoň, že neprší! Hezky si to tam užívej a nezapomínej na "stimulaci" :prc: a pořádně se nám zregeneruju :palec2::gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dvaja ožratí si privolali taxi. Taxikár zbadal, že sú opití, tak len zapol motor, hneď ho vypol a povedal: - Už sme tu. Jeden poďakoval, zaplatil mu, ale druhý mu takú vrazil, že až. Taxikár myslel, že si všimol, že sa s autom vôbec nepohol z miesta, tak sa ho opýtal: - Ta to začo bolo? A on mu vraví:

Nabuduce neleť jak kokot ! Si nás mohol zabiť.

:_icon_smich2::_icon_smich2::_icon_smich2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde zajíc lesem a křičí: "Přefikl jsem lvici!"

Potká vlka a vlk na to: "Hele, zajíci, zmlkni. Chceš, aby to uslyšel lev? A kromě toho ti stejně nikdo neuvěří!"

Zajíc běží dál a křičí: "Přefikl jsem lvici! Přefikl jsem lvici!" Potká medvěda a medvěd: "Zajíci, zavři klapačku. Lev to uslyší, nasere se a problémy budeme mít všichni! A kromě toho ti stejně nikdo neuvěří!"

A zajíc jakoby nic: "Přefikl jsem lvici! Přefikl jsem lvici! Přefikl jsem lvici!!"

Náhle se objevil lev. Rozzuřený na nejvyšší míru honí zajíce. Honí ho a zajíc náhle skočil do starého vykotlaného kmene. Lev za nim, ale nějak se tam zasekl.

Zajíc obchází lva, blíží se k němu odzadu, rozhlíží se kolem, rozepíná poklopec a říká: "No, tak tohle už mi opravdu nikdo neuvěří..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jeden dobrej:

Týpek kupuje nového Harleye a dostane k němu i vazelínu, aby si, když bude mokro, natřel chrom tou vazelínou a že mu déle vydrží. Paráda, potěšil se a hned vyrazil na tom Harleyovi k frajerce představit se rodičům. Přišel tam, dali mu super oběd, všechno dobře probíhá, rodičům se nadějný zeť líbí. Po moučníku mu frajerka říká: "Víš, u nás je takový zvyk hrát po velkém obědě hru, kdo první promluví, ten musí umýt všechno nádobí." No tak se týpek zatne a je ticho. Uběhne 5 minut, 10 minut, po15-ti minutách už se nudí, tak začne před rodičem frajerku líbat. Nic ticho. Tak ji hodí na stůl a pořádně ji vojede. Nic, ticho. Tak popadne i tchýni a taky ji pořádně vojede. Zase nic, stále ticho. Tak jde znuděný k oknu, koukne se ven a vidí, že bude pršet. Tak ho napadne, že by si mohl natřít tu motorku. Jde tedy k židli, vytáhne z bundy vazelínu a v tom se ozve otec: "No dobře, dobře, já to nádobí teda umeju. :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na diaľnici zápcha, veľa áut, vodiči vyliezajú a pýtajú sa, čo sa deje.

Spredu ide chlap a hovorí: "Cesta je zatarasená skupinou Rómov, ktorí sa vyhrážajú, že keď nedostanú 3000 €, tak sa upália. Tak robím zbierku."

"A koľko už ste vybrali??" " 23 litrov benzínu, 26 litrov nafty, šesť zapaľovačov a jedny zápalky.... "

pekny viiikend

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak přeji celé naší SUPÍ BANDĚ pěkný počátek pr. týdne a hlavně, aby to pěkné počasí ještě co nejdéle vydrželo!:)

Jinak koukám, že RIBA - RYBIČKA se nám vytratila a nějak v poslední době zcela prdí na tu naší bandu, o hospodě nemluvě! Asi potřebuje stimulaci :prc: :prc: :prc: ??? ;):p Mějte se všichni moooc fajn :gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že mohu směle prohlásit za naši celou "SUPÍ BANDU", že Martinovi všichni přejeme, aby se z té šlamastiky v pořádku vylízal a byl zase O.K. Martine, držíme Ti pěsti a vše co se dá, aby jsi se dal do pořádku! Věříme, že to zvládneš se svým pověstným úsměvem! DRŽ SE CHLAPE!

Martin je dnes po operaci a operace měla proběhnout úspěšně, tak věříme, že vše bude brzy O.K.

Editováno: , autor: Lanny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aj ja troska prispejem s jednou absurditou z EU:

# Pythagorova věta: 24 slov

# Otčenáš: 66 slov

# Archimédův zákon: 67 slov

# Deset přikázání: 179 slov

# Americká Deklarace nezávislosti: 1 300 slov

# Ústava USA se všemi 27 dodatky: 7 818 slov

# Vyhláška EU o prodeji zelí: 26 911 slov

Editováno: , autor: Laam
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...