Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Zdravím hoši někdy v květnu tušim říkal Karel, ale nejsem si jist.

Jinak doufám, že Vám nafty fungují dobře, ja včera dopo v liberci kolegovi půjčoval litřík benzínu do nádrže, bo se bál večerního odjezdu :-)

Přeji pohodový zbytek prac. týdne, hodně sluníčka a teplíčko si vyrobte při stimulaci :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj bando, všechny zdravím. -_-

Ta zima je fakt humus. Ráno v půl osmé u nás bylo -15°C. Už aby bylo jaro.

Jinak ke srazu. Květen a Vranov je jasná volba. Než založím na sraz nové vlákno navrhuju termín 14.-15.5. nebo 19.-20.5.2012. Co vy na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj lidi.Co se týče srazu budu zase jednat s Vranovem někdy ke konci března.Jinak už loni jsem se bavil s několika lidmi a chtěli bychom to letos udělat tak aby nás tam bylo co nejvíc už třeba v pátek.Aby to bylo pojato jako víkendový odpočinek včetně celých rodin pokud bude zájem

Zima jak prase.U nás kolem -18. Teď je 13:30 a teplota -13

Nabíjím baterku na felicii.Superb zatím drží.

Opatrujte se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kamarádi posílám Vám pozdrav z mrazivého -12 °c slunečného dánska.čekám tu na necky v přístavu,aby mě převezli do Rostocku,pak už po suchu domů.4ekal sem celej včerejšek na nakládce,byl nějakej problém se zbožím,až dnes dopoledne mě naložili.Domů dorazím zítra k večeru a v pondělí nad ránem zas vyrazím to složit do rakouska do Klagenfurtu,chtěji to tam do oběda.To z víkendu budu mít jen neděli a to ještě budu makat na bydlení.Fuj to je hnus.Už aby byl sraz abych si odpočnul.Měli by sme začátkem května rodit,tak polovina května by byla fajn,akorát asi dorazím sám a až na podzim vememe sebou i malího superbáka.

Mějte se fajn a buďte v teple a stimulujte.čauky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výborně !! Další sup II na srazu . :kol-47: Jen tak dál.

To Vick, Víťo já mám baterku ve svojí staré škodovečce 135 nabitou ale přesto se jí ňák nechce v tom mrazu , ráno u nás -18. brrr . Už by to mohlo polevit ty mrazy.

To Riba : Ríšo ten termín na sraz 14-15 .5 vychází na pondělí , úterý , že by chybička se vloudila , nebo je to tak schválně ?? kol1

Editováno: , autor: Martin35
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodně velké pozdravení s přáním krásného večera celé naší "SUPÍ BANDĚ"! :kol-28:

Jak jste zjistili, byl jsem s rodinkou na horách a tak jsem Vás více jak týden neměl na tapetě :kol-45:

Jinak jak vidím, již se začíná díky Ríšovi a Víťovi uvažovat o termínu našeho jarního srzu. Za mne bych se přikláněl také k tomu pozdějšímu, t.j. ten víkend 19/20/května, ale není vůbec od věci ten nápad Víti případně už od pátku. Nakonec kdo by chtěl, může už v pátek a zbytek sobota jako obvykle, ale to už necháme vyvrbit, času ZPB je dost! :D

Jinak koukám jaké tady jsou a byly mrazy, my jsme byli docela dost vysoko a myslím, že tak hrozné to tam nebylo, i když jsem měl jednou také problém s nastartováním, ale zvládlo se to! :worthy

Také koukám, že k Ríšovi přibyl další dvojkovej Sup, věřím, že Richard z toho bude mít radost a tak mezi námi vítám "ZIZU23" a určitse těšíme na nového zástupce "dvojkových" mezi námi! VÍTEJ! kol117

Tak ještě jednou pěknej nedělní večer a úspěšné vstoupení do nového týdne! Mějte se fajn :gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobrý ranko,jsem tu asi nějak brzo,ale nějak se mi nechce spát,tak tu konečně brouzdám forem a užívám si to,když je na to chvilku čas....venku zima,že jsem ještě ani nekouknul na teploměr,a hlavou mi litáj sundaný folie předních oken od Martina 35,jak ja tohle vyřeším, :kol-31: nechci dostat pokutu a folie tam chci taky nechat,mnooo,to bude složitý splnit oboje hehe:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...