Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Hezký večer, chlapáci. Právě jsem dojedl poslední zbytek salátu a pujdu si lehnout...

Supík dostal originál deštník, takže už mi (mu) nic nechybí :) a hlavně se ještě chystám do konce roku kompletně umejt a vyčistit auto hlavně uvnitř. BOhužel jsem to do svátku nestihl tak se na mě za to snad nebude zlobit ;). A Jablotrona dostane asi k narozkám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Buď zdráv Jardo.Myslím,že se určitě zlobit nebude,protože to by ten můj semnou už nemluvil :) Jenže kde ho umýt když venku mrzne.Voda zateče tam kde nemá a udělá mi pěknou pakárnu.A myčka to nedokáže vysušit dosucha.Leda se fakt vrhnout na ten interier

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Mafy.007: jj ta cena bohužel sedí, dostal jsem ho od bráchy a pídil se po něm pěkně dlouho. Sehnal ho tuším někdy kolem srpna a pak už nic. V salonu tvrdí, že do 2 dnu objednají a pak stejně zavolaj, že ho nemá ani škdovka na skladě takže ho nedokáží sehnat.

Také se připojuji s přáním do Nového roku, vše nejlepší ale hlavně zdravíčko a trochu toho štěstí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi Vám všem pohodový rok 2009,hodně zdraví a poslušnou káru.

Dnes jsem se vrátil z hor a musím říct,že ten můj mazlík nějak zlobil.Nějak se mu nechtělo startovat.Nebylo to baterkou,spíš bych to tipoval na naftu.Asi tam byla voda.Musel jsem točit až půl minuty než naskočil.Kašlal kašlal a pak se chytil.Pokud to tedy bylo naftou tak je zvláštní že mi v tom nepomohlo ani aditivum VIF.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

příjemné pracovní ránko v Novém roce přeji Všem a úspěšný rozjezd v Novém roce 2009

i když pro mě nic moc,čerpadlo KO na Fordu a kompletní GO před. a zad. nápravy u Transportéra :feve: ,tak at máte větší štěstí ....

Editováno: , autor: Sejis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

příjemné pracovní ránko v Novém roce přeji Všem a úspěšný rozjezd v Novém roce 2009

i když pro mě nic moc,čerpadlo KO na Fordu a kompletní GO před. a zad. nápravy u Transportéra :feve: ,tak at máte větší štěstí ....

:feve:

No TEDA !

Editováno: , autor: Mafy.007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

příjemné pracovní ránko v Novém roce přeji Všem a úspěšný rozjezd v Novém roce 2009

i když pro mě nic moc,čerpadlo KO na Fordu a kompletní GO před. a zad. nápravy u Transportéra :feve: ,tak at máte větší štěstí ....

:feve:

To je mi Tě líto... Ale jak říkáme my,"Krušnohorci", když se jezdí, tak se opravuje, když se "lítá", tak se bourá...

Mám pro Tebe i ostatní CHLAPY přáníčko v Novém roce.: "At je každý den plodný a radostiplný !

A Tobě atˇuž se začne ZASE dařit !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...