Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

kamaradi,dekuji za gratulace,mam z toho fakt radost.jinak pondeli slunecny,ale naprd.v praci se nejak nedarilo.dopoledne sme odstranili zavadu na spojkovem valci a kdyz sem vyrazil navazet material,tak odeslo gufero na naboji posledni napravy.tak do vikendu to musim nejak dojezdit a bude se to muset opravit.je to sice prace na ctyri az pet hodin,ale tezka a spinava prace.snad zitra to uz bude v poho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukám v hospodě prázdno a tak tu budu sedět asi sám.Předevčírem sem si stěžoval na poruchy tatry a včera mě nedal traktor přednost a tatra asi pujde do šrotu.byl sem naloženej drtí a náraz mě celýho stočil srazil mě ze silnice.vypadalo to hrozivě,když sem lezl přes spolujezcovu stranu tak se usejpal náklad a divně se to vrtělo ještě,že se to nepřevrátilo ze svahu.To už bych vám tu asi nepsal.Byl to strašnej náraz,utrhlo mě to prostřední nápravu.Říkám to furt,že opatrnosti není nikdy dost a uhlídat ještě ty okolo sebe je těžký.Nu dopadlo to ještě dobře,auto se koupí jiný,hlavně,že sem v pořádku.Je takle málo práce a teď než se vyřeší jiný auto budu bez práce,tak to bude zas o bídě.

Dávejte na sebe pozor a buďte ostražitý.

Nehoda tatry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je hustý Láďo, ještě že to dopadlo, jak dopadlo.

Nedivím se, že jsi vylézal přes spolujezdce. Mít Tatru za krkem by asi nebylo příjemný. Tak se drž a dej si panáka i za mě. Od zítřka jsem nezaměstnaný. :feve:

Ale co, hlavně že jsme zdraví. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ládíku, musím se připojit ke klukům. To je vždycky nejhorší, když člověk doplácí na blbost druhejch. Ale hlavní je, že se Ti nic nestalo, to ostatní se nějak zvládne i když vím, že to není sranda. Holt se obrnit a občas i ten panák pomůže. Kurňa, nějak se nám tady rozrůstají řady " NEZAMĚSTNANÝCH", už asi bude na čase došlápnout si na toho NEČASE! :aggressive:

TAK KUCÍ, DRŽTE SE ! :palec2::)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kamarádi,děkuji za podporu,už se z toho zpamatovávám.

Ríšo:Tak to sme na tom stejně.Nu jak říkáš hlavně zdravý a klid.ono to nějak dopadne,ale v týhle době vyhlídky na lepší nejsou.Držím Tě palce,abys brzy našel jinou dobrou práci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar bando, ja zase od dnes zase som v praci.

V Bratislave samozrejme.

Zasiel by som na neake dobre vinko,

ale v ladnicke mam chladenu skotsku Balantynku ( cooooo Karol ??? )

a aj FERNET STOCK CITRUS, to je dilema :help::help::help: .

Na pivo uz nemam chut . :aggressive:

Ladislave , gratulujem k poharu.

Editováno: , autor: Laam
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěknej čtvrtek fšem :) Tak koukám, že když je v hospodě narváno, tak já jsem v jiné nálevně, ale to bylo asi tím, že Vilo, aby se nemusel podělit, tak šel do toho citruse místo té Ballantinky! :smich: No já jsem si svůj splávek svlažil dostatečně a průser byl až se stimulací :prc: ! Jinak je dost, že se konečně ozval Johan - zdravím Tě barde! :p Tak se jdu dát do kupy, nějak mne trápí neuhasitelná žízeň ! Z D A R E C A O P A T R U J T E SE ! :gunners3:

Editováno: , autor: Lanny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar bando, dnes jsem vyzvedl Supa z lakovny. Bohužel místo radosti z nablýskaného fára, jsem zjistil že mě čeká další oprava. Před nějakou dobou mi ve škodovce měnili víko kufru a při té příležitosti se jim asi povedlo něco dodrbat, do kufru mi valí voda. Zítra jim to jedu reklamovat :aggressive: Jinak přeji příjemný víkend, nechť vás provází síla B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...