Přejít na obsah

Volkswagen Passat CC Super Performance Concept


Ol@f

Doporučené příspěvky

no já jsem jednu takovou udělal, ale je hnusná, protože jsem měl špatně nastavenej režim a je to i divnej foťák. Cvaknu něco dneska večer, jestli se to vůbec podaří. Fotím na Olympus mju 770, se kterým sice můžeš třískat o zem, házet ho do vody, ale ve tmě prostě dobrou fotku neudělá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Staci mit pevnou ruku :p

Zkus fotak nejak nekde upevnit (treba skripnout mezi operku hlavy a sedadlo) a nebo si sezen stativ.

Bud pouzij casovac a nebo dalkovy ovladac, at nemusis na fotak uz sahat.

Ja osobne nemam s focenim zadne zkusenosti, ale tohle uz jsem taky zkousel a jinak to asi nepujde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale to víš, že jsem to měl celou dobu položený na opěrce hlavy a ani jsem nedejchal a stejně to bylo hovno platný. Tenhle foťák prostě není na fotky ve tmě. Kdo ho má, dá mi za pravdu. Měl jsem starýho Soňáka a ten snad udělal fotku i v úplný tmě. Škoda ho .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já nevim, třeba dělám něco blbě, ale u tohodle foťáku je asi všechno podřízený tý vodotěsnosti a nárazuvzdornosti a ta optika prostě za moc nestojí. Třeba pod vodou to udělá pěknou fotku zase jen když je dost světla. Já ten interiér fotil na režim "noční scéna", kde se ta clona otvírá na příšerně dlouhou dobu a prostě stačí minimální záchvěv a je to rozmazaný. Myslel jsem, že to bude korigovat stabilizátor, ale kulový. Mju 770 je prostě elegnatní hračka do vody, kterou můžeš bez obav i po někom hodit, ale to je všechno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pěkný auto, nedávno jsem taky CC obhlížel zaparkovaný v jedný ulici a vcelku mě přepkvapilo, že to je taková dlouhá loď, čekal jsem ho drobet kratší :) Myslím, že působí dost sportovně a i s jistou dávkou elegance, což se mi líbí :palec2:

Jinak s foťákem to znám, taky mi nevyfotí osvětlenej interiér a to ho mám položenej a ani nedejchám....to už se s tím líp většinou popere mobil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pěkný auto, nedávno jsem taky CC obhlížel zaparkovaný v jedný ulici a vcelku mě přepkvapilo, že to je taková dlouhá loď, čekal jsem ho drobet kratší :) Myslím, že působí dost sportovně a i s jistou dávkou elegance, což se mi líbí :palec2:

Jinak s foťákem to znám, taky mi nevyfotí osvětlenej interiér a to ho mám položenej a ani nedejchám....to už se s tím líp většinou popere mobil :)

tak 4,8 m je dost dlouhý auto a oproti normálnímu Passatu má CC pozměněný snad všechny rozměry, přičemž nejmarkantnější je asi výška, která je o 5 cm nižší.

A jezdí jich zatím hrozně málo, protože jsem za 3 týdny potkal jen jednoho. Možná se mi vyhýbají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt? Jjá co jsem si všiml tohoto tématu, tak jsem se začal koukat po těchto autech (nebo se možná začínají už trochu množit) a jen tak za poslední týden, možná 10 dní jsem potkal aspoň 3 tady u nás a v Olomouci jsem taky nějakej sem tam viděl.

Editováno: , autor: Tangerín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

tak po půl roce a téměř 20 t. km musím říct, že jich jezdí fakt hodně málo. Taky dobře, aspoň se to neokouká. Jinak dojmy a zkušenosti jen ty nejlepší. Na kufr jsem si taky už zvyknul, protože se do něj vejde co potřebuju. Jen to víko je holt menší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak určitě bych věděl i o jiných, který jsou ještě povedenější, ale v téhle cenové kategorii asi ne. Jak už bylo řečeno, je ten design vykoupen trochu nižšími užitnými vlastnostmi, jako je trochu menší místo vzadu (kde jsem nikdy neseděl a sedět ani nebudu) nebo ten zmiňovanej kufr. Kufr je teda velkej jak kráva, ale došáhnout až dozadu za sedačky je trochu problém. Menší člověk nebo dítě nemá šanci. Tohle auto by potřebovalo twindoor jako sůl. Myslím ale, že 5. dveře se na cécéčko už chystaj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Taky o tomto krasavci uvazuju, ale zatim se drzi cenou vis nez bych asi chtel,pockam do pristiho roku... bud to bude SUP II, OII RS nebo Passat CC... ale je fakt nadherny,dnes sem ho opet prohlizel v autosalonu...jednoz nejkrasnejsich aut co jezdi...

JirkaK: tise zavidim:)))

Dneska jsem si ho objednal i ja. Pašíka :-), Bila, xenony, no vybava za 150 tisic :-), tak tam bude snad vse dulezite. Cena necely milion. Dodacka konec ledna, jen nevim jak to vydrzim :(:feve:

Ja se teeeeeesssssiiiiimmmm

Editováno: , autor: petr.oct
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Jo a jeste jedno. CCko uz se dela i jako 5ti mistne, je o par stovaku levnejsi. Vzal jsem si ho jako 5ti mistne, clovek nikdy nevi, kdy se misto bude hodit :)

tak popravdě se ani nepamatuju, kdy v minulosti jsem někam jel v pěti lidech, takže já bych radši bral ty 5. dveře. Ale tu bílou zase závidím já. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naopak..neni levnější, ale dražší ....3.místné zad.sedadlo je příplatek 3.900kč ...Objednával jsem CC předmin.týden.

Trojmístné zadní sedadlo, opěradlo asymetricky dělené a sklopné, sedák nedělený, 3 opěrky hlavy, středová loketní opěrka, průvlak pro přepravu dlouhých předmětů 3 900 Kč

Opěradlo zadních sedadel asymetricky dělené a sklopné, sedák nedělený 4 700 Kč

Tudíž oproti 4místnému je levnější o 800. Já objednával před 14ti dny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak jsem to při tom objednání špatně pochopil....On totiž něco takového řekl ten prodejce, ale já si myslel že se přeřekl...mrknu schválně do objednávky...já žil v tom že standart je u CC to dvoumístné sedadlo s tou střed.roletou/odkládačkou a pokud že chci třímístné, tak že si prostě připlatim....

Já to neštudoval do mrtě, chtěl jsem prostě zad.sedadlo trojmístné, tak mě ostat.varianty,ceny zadních sedadel nazjímala.

Jinak konečně je to taky napadlo to dát do nabídky to trojmístné zad.sedadlo. ...Ještě škoda toho kufru, těch 450L je taky dost velká bída....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo mi řečeno v druhé polovině ledna,max.začátkem února....prý mi tak 2.týdny dopředu dá vědět.

Teď jsem dostal informaci z importu, že se 5ti místné CC prozatím ruší, resp. posunuje. Z nějakých důvodů se nelíbilo a předělávají ho. Prý nejbližší termín výroby 10tý týden v lednu. Tak jsem to změnil na 4místné, ať si pro něj můžu co nejdřív zajet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...