Přejít na obsah

který zvolit sedačky do FI


Tom_F

Doporučené příspěvky

Ja čo si pamätám ked som sedel u Igora vo FII tie jeho sport čo má sa akoby pritlačia k bokom keď si do nich sadneš. Tie FIRS sú pevné v jednom tvare a sú trochu širšie a preto sú pre objemnejších ludí. Ja som z tých chudších a tošku tam mám vôlu. Musím piť veľa piva aby mi narástlo brucho :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja čo si pamätám ked som sedel u Igora vo FII tie jeho sport čo má sa akoby pritlačia k bokom keď si do nich sadneš. Tie FIRS sú pevné v jednom tvare a sú trochu širšie a preto sú pre objemnejších ludí. Ja som z tých chudších a tošku tam mám vôlu. Musím piť veľa piva aby mi narástlo brucho :D

břicho ti bude vadit volantu, prdel by ti měla narůst :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdárek všem,taky tak nějak uvažuju o tom,že bych si udělal pěkný vánoce a pořídil nějaký lepčejší sedla.Ale nechce se mi kupovat nějaký jetý,člověk nikdy neví kdo na nich p.chal bo něco podbnýho.U nás na Zahraďáku je firma,která umí původní sedačky překopat do RS tvaru a pak přečalounit buď tím samým motivem nebo třebas i kůží.Cena je ale docela vysoká a otázka kvality by mě taky docela zajmala.Tady je odkaz http://www.auto.asp2.cz/fabia-sedacky.aspx ,kdyžtak na to hoďte voko.Jinak kolega má FII Sport a posezení je to hodně příjemný.Tomáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj právě u této firmy to vidím na předělání. buhužel pěnězma je to prašť jako uhoď. pokud vezmeš jetý sedačky, pak tě buď čalounění předku tak aby seděly potahy do zadu, enbo pačně stejně vyjde na dost peněz a pokud se objeví inzerát se sport sedačkama je to hodně velkým fofrem pryč. no uvidíme zatím se tedy přikláním k tvarům sedadel z F2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych se chtěl zeptat. Mam sedačky klasický FABIA RS s bagama bez výhřevů (bude se dodelavat) ale mam prapalenou sedacku ridice (nekur kdyz to neumis:Dchapu) dale trochu osoupanej potah ridice od puvodniho majitele,jenze co stim? OK beru tak že bych koupil komplet novej potah jenže už 2 týdny se s alpr auto nemužu dohodout, to je zavolejte mi za dvě hodiny, zavolejte v pátek a v patek nebere telefon. Na mail jsem vživotě nedostal odpoved. Přitom tady jsou mezi nama kluci kteří si nechavali od něj dělat sedačky, tak ja nevim. Potřebuju přehodit potah jak řidičovo tak spolujezdcovo. Jenže cena? Nevim. Ve škodovce to bude asi taky darda co? Nebyl by tu někdo s etkou pokuď to tam je a kouk by se mi na cenu? Pokuď možno, neví někdo o někom jiny kdo by ty předni potahy dokazal sehnat? Dekuju moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych se chtěl zeptat. Mam sedačky klasický FABIA RS s bagama bez výhřevů (bude se dodelavat) ale mam prapalenou sedacku ridice (nekur kdyz to neumis:Dchapu) dale trochu osoupanej potah ridice od puvodniho majitele,jenze co stim? OK beru tak že bych koupil komplet novej potah jenže už 2 týdny se s alpr auto nemužu dohodout, to je zavolejte mi za dvě hodiny, zavolejte v pátek a v patek nebere telefon. Na mail jsem vživotě nedostal odpoved. Přitom tady jsou mezi nama kluci kteří si nechavali od něj dělat sedačky, tak ja nevim. Potřebuju přehodit potah jak řidičovo tak spolujezdcovo. Jenže cena? Nevim. Ve škodovce to bude asi taky darda co? Nebyl by tu někdo s etkou pokuď to tam je a kouk by se mi na cenu? Pokuď možno, neví někdo o někom jiny kdo by ty předni potahy dokazal sehnat? Dekuju moc

na komunikaci a firmou alpa auto musím jen tvoje slova potvrdit. na email nic, telefony jak píšeš. nakonec pomocí telefonu po cca 6 telefonátech vše dopadlo i když nechci nic zakřiknout. příští týden se uvidí jak to dopadne. podle všeho máme domluvenou hodinu i den. tak doufám že nebude další čekání nebo telefonování

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tom_F: co si vlastně nechavaš u alpr auto dělat za sedačky? Nevíš kolik by mě stalo přibližně přendání potahu sedadlo řidiče a spolujezdce ? mam bagy takže ten potah bude dražší :( Komplet sedačka Píšou na stránkach cca 2500kč jen změna potahu.Ale nechce se mi to u nich už věřit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...