Přejít na obsah

GSM II HF Bluetooth


bendy123

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Ahoj,

řešim teď HF v O2. Jde o služební auto. Jako rádio slouží Swing a HF je v autě také nainstalováno (nevím jaká verze). Napravo od radia je přidělaný držák na telefon ale je bez adapteru, do kterého by se zasadil mobil (N6303 Classic). Telefon se v pořádku před BT spáruje, na displeji rádia se zobrazí PHONE ale pokud na ten telefon zavolám, tak se nic neděje a místo aby bylo vyzvánění slyšet z repro, tak je slyšet pouze s telefonu. Ovládání na volantu se nedá nic nastavit.

Nemáte s tím nkdo zkušenosti??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Dobrý deň,

mám problém s originálnou sadou GSM II. Sadu som dorábal, všetky diely som dával originálne. Jednotka je 1Z0 035 729 B. Jednotka funguje, ale vypisuje 2 chyby cez VAG. Dosť často sa ešte stáva, že sa preruší komunikácia medzi telefónom a HF sadou, alebo že sa "stratí" telefónny zoznam z pamäti. Po reštarte tel. zoznam znovu funguje. Octavia je dvojková, pred FL, modelový rok 2006. Gateway som nemenil, je tam pôvodná 1K0 907 530 F. Nakoľko neviem, či sa má aj v tomto prípade meniť. Chyba bude podľa mňa v tom gateway, alebo v softvéri.

Výpis z VAG COM:

Address 77: Telephone Labels: None

Part No SW: 1Z0 035 729 B HW: 1Z0 035 729 B

Component: FSE_2P7x H31 0050

Coding: 0000466

Shop #: WSC 43570

2 Faults Found:

01299 - Diagnostic Interface for Data Bus (J533)

004 - No Signal/Communication

Freeze Frame:

Fault Status: 01100100

Fault Priority: 5

Fault Frequency: 22

Reset counter: 115

Mileage: 309128 km

Time Indication: 0

Date: 2000.00.00

Time: 18:25:34

00457 - Control Module for Network (J519)

004 - No Signal/Communication - Intermittent

Freeze Frame:

Fault Status: 00100100

Fault Priority: 5

Fault Frequency: 48

Reset counter: 155

Mileage: 309128 km

Time Indication: 0

Date: 2000.00.00

Time: 18:40:43

Prosil by som členov fóra o radu na vyriešenie môjho problému. Ďakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Ahoj, mám velkou prosbu - nedaří se mi připojit telefon k bluetooth k HF. Mám Octavii II, r.v. 2007. Číslo na HF je 5P0 862 335 C. Telefon mám HTC, měl by být podporovaný, včetně přístupu k vzdálené SIM. Poprvé se mi podařilo telefon připojit, nicméně jsem ho poté odpojil a od té doby, když vyhledávám bluetooth zařízení v dosahu, tak nikdy nic nenajde. Stejně tak jsem to zkoušel s ostatními telefony, Nokia, SonyEricsson, atd...

Předem díky moc za radu, co s tím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 1 rok později...

Ahoj mám Octavii II RS TDI MR 2011. Mám hansfree GSM II protože jsem nechtěl rSAP páč iPhone ho stejně nepodporuje. Vše funguje OK včetně BT audio. Avšak nejde přehazovat písničky na MF volantu a ani není vidět název skladby. Je to jen výsada GSM III nebo se dá udělat třeba aktualizace stávající jednotky? Kdyby bylo potřeba předělat na GSM III stačí jen vyměnit jednotka nebo i kabeláž je jiná? 


je to jednotka 5K0 035 730 co jsem se dočetl tak ta to neumí. 


Předem díky za pomoc. 


Jarda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...