Přejít na obsah

HF CK3100 a nokia N95-problem


supsak

Doporučené příspěvky

Ahojte.

Ake mate skusenosti spoluprace HF sady CK3100 a Nokie N95?, Mne nejde synchronizacia telefonneho zoznamu s HF sadou Parort CK3100.Skusal som uz vsetky mozna nastavenia na Nokii, ale napomohlo.A ked ma niekto vola ukaze mi iba cislo na displeii CK3100 a nevypise meno volajuceho.

Starsia nokia napr.6310 slape OK.

Neviete niekto poradit v com moze byt problem? , Ze by nespolupracovala s tak novym mobilom?

Vdaka

Jaro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte.

Ake mate skusenosti spoluprace HF sady CK3100 a Nokie N95?, Mne nejde synchronizacia telefonneho zoznamu s HF sadou Parort CK3100.Skusal som uz vsetky mozna nastavenia na Nokii, ale napomohlo.A ked ma niekto vola ukaze mi iba cislo na displeii CK3100 a nevypise meno volajuceho.

Starsia nokia napr.6310 slape OK.

Neviete niekto poradit v com moze byt problem? , Ze by nespolupracovala s tak novym mobilom?

Vdaka

Jaro

nahrat nejnovejsi softver

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak v parrotu máš napsanou verzi softu, včera jsem si nahrál novou tuším 4.18, na stránkách parrotu si stáhneš up-date soft a následně i nový soft pro HF, pokud máš notebook s bluetooth je to otázka chvilky, jen nezapomeň odblokovat v nastavení parrotu up-date softu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U stejnýho problému u E50 fungovala instalace tohodle: http://europe.nokia.com/A4143881

Asi bych měl ještě doplnit, že je to aplikace, ve který si zvolíš, aby se spustila po startu. Skrz ní se pak do parrota nahrají kontakty. De fakto pak vše funguje tak, jak má, mě se občas stalo, že po skončení sync. nezmizela z displeje telefonu ta lišta průběhu sync., ale stačilo dát "zrušit" a hotovo, nic se tím nepokazilo, neovlivnilo atd...

Ale úplně nejdřív bych zkontroloval jakou verzi sw máš jak v telefonu, tak v parrotovi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte.

Tak mam software v CK3100 v 3.16c, skusal som preinstalovat software-update ale neslo mi to s notebokom s integrovanym blutu . Notebok mam Asus F3KE, spojit som sa s parrotom spojil, ale nemal som tam moznost nastavenia com portu a nasledne prenosu dat do blutu, cez ten fleshovaci program

Skusil som si nainstalovat aj Bluetosoil co popisuju pri tom update, ale ten mal ponuku iba externeho Blutu kluca, pripadne pcmcia blutu karty

Takze update sa mi nijako nepoviedol.Zajtra skusim zohnat ten externy blutu a skusim to este raz.

A co sa tyka toho prenosu tel zoznamu podla vyssie uvedeno navodu, ten som zatial neskusal , ale ked to poisuje, tak predpokladam ze to asi pojde.

Jaro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte.

Tak mam software v CK3100 v 3.16c, skusal som preinstalovat software-update ale neslo mi to s notebokom s integrovanym blutu . Notebok mam Asus F3KE, spojit som sa s parrotom spojil, ale nemal som tam moznost nastavenia com portu

com port nastavíš v tom softu pro up-date

http://www.parrot.com/download/HTML_Update...cedure_(En).htm,

ale pochopitelně musíš spárovat notebook s parrotem, tedy přidat zařízení bluetooth

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nezabudni v parrotovi povoliť "firmware update", čo ja viem kolegovi s N73nešlo ani natvrdo poslať kontakty do parrota, iba cez tú utilitku. Ale novšie tel so Symbianom s tým nemajú problém. ešte v parrotovi máš aj možnosť nastaviť že ho chceš párovať so Symbian telefónom ale či to pomôže neviem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte,

zak zohnal som externe blutu, sparoval cez ten vyssie spominany soft, chytilo sa to az na 10 -ty krat , nastavil comport , nastavil update na HF sade, spojilo sa to cez flesovaci soft, zacalo mazat flesku a v tom to prdlo, spadla komunikacia cez blutu, potom sa HF resetlo , nabehlo, este parkrat som sa s tym spojil , ale uz sa nedalo nacpat tam soft.Skusil som s mobilom , tam sa spojilo, parkrat som zazvonil, este zazvonilo, vyzeralo byt OK,

Ale po vypnuti zapalovania uz iba blikol display, a nic sa na nom nezobrazilo, takze asi zrejme umrelooo.

Nasledne uz ani nereagovalo na klucik zapalovania.

Takze asi zrejme uz z toho update nic nebude a ani z parrota.

Nemate niekto nejaky napad ako to este ozivit, alebo co je tam za fleska , aky typ ci to ide naprogramovat cez externy programator.

Alebo v najhorsom pripade , kde zohnat celu RJ cku pre CK3100

Jaro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, tak po vsetkych tych patraniach som dosiel k takemu zaveru, ze parot umrtveni pri upgrade, co vypisuje "No signal" sa da este ozivit cez seriovy kabel priamo z pc spojene z HF rj ckou.Len problem je ten, ze neviem zohnat zapojenie tohoto fleshovaceho kabla a prislusne zapojenie na rjcku.

Malo by sa to fleshovat cez ten biely konektor co sa zapaja line vystup pre radio, pripadne repro signal.

Mozte mi niekto az mate poslat foto, pripadne popisat ktore piny su volne nezapojene v tom konektore? , potreboval by som detailnejsie foto, pripadne popis.

Na nete som nasiel nejake kable na fleshovanie, ale nie je z toho obrazka moc zrejme ako sa to napaja./vid prilohu/Ak by to niekto nejako vylustil, alebo mal nejaky napad rad to uvitam.

Vo vnutry tej rjcky ck3100 je fles pamät A29L160AUV-70, ktora je asi zmazana.Naprogramovat by som ju aj mal cim, ale nemam na to prislusnu redukciu pre programator.

Jaro

post-241-1228552380_thumb.jpg

post-241-1228552391_thumb.jpg

post-241-1228552430_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...