Přejít na obsah

chyba centrálu


tom096

Doporučené příspěvky

Dobrý den, potřeboval bych pomoc s centrálem. Při odemikání i zamikání od spolujezdce funguje bez chyb. Ale při zamikání a odemikání od řidiče se odemknou (zamknou) všechny dveře krom spolujezdce, ty se ani nezamknou ani neodemknou. Nainstaloval jsem ten centrál asi před měsícem po instalaci fungoval OK, ale teď se nějak pokazil. Nevíte někdo co s tím??? poraďte prosím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak jsem tam mohl napsat ... I , ale co už :) no. Ten motorek mi přece nemůže odejít za necely měsíc? Mám originál centrál na Felicii a zapojení jsem provedl přesně dle návodu nic se nekřížilo a vše šlo zlehka. Dráty jsem ve dveřích kontroloval a vypadají OK asi budu muset oddělat zase tapecirunk že ??? A jak poznám zda je to servomotorek ..... to by bylo na reklamaci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky je mozny ze ti vypadl ve dverich jeden z tech spoju drat-motorek. Chce to rozebrat dvere a zkontrolovat draty. Popripade vzit multimetr a merit jesi tam pri zamknuti/odemknuti je napeti na prislusnych dratech. Pokud toto vse ok tak zkusit na motorek dat 12V a tim vyzkousis jesi facha :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...