Přejít na obsah

Pridam plyn,pustim plyn


hastrman

Doporučené příspěvky

Ahoj vsichni, hledal jsem, ale nenasel, tak doufam, ze to tu neni.

Mam problem, kdyz pridam plyn,a zrychluji, tak mi to v zaberu tahne jemne doprava, jakmile prerazuji, auto uz neni v zaberu, tak "uhne" zase doleva. Myslite, ze by to mohli byt silentbloky v ramenou, nebo nejaky silentblok motoru, prevodovky?

p.s. udela to jakoby trosku "esicko", proste doprava,doleva.

Diky za rady.M

Editováno: , autor: hastrman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Kluci, zapomel jsem napsat, ze je to vyreseno. Byl uplne vymackanej silentblok v rameni, ten predni, maly(valecek), monterpakou to chodilo asi 2-3mm, a na cele jedne strane pri pohledu na kolo to chodilo skoro 1 cm. Druha strana byla dobra. Tyhle "gumy" musi byt uplne napevno. Ty zadni vetsi taky trochu "chodi", ale to je normalni. Takze na 99% pri tomhle projevu pri jizde, vymenit predni silentbloky v ramenach.

Diky za rady. :palec2:-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

No a ve finale kdyby to nekomu nepomohlo a mel by vsechny silenbloky ok tak vymenit cely rameno, otec to mel na eskortu, vsechno povymenovany a porad to delalo, nakonec uz mechosa nic nenapadalo tak vymenil cely rameno a ejhle bylo to ok. Bylo narazeny, nic na nem nebylo poznat ale delalao to tyto psi kusy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...