Přejít na obsah

Kurzy bezpečné jizdy


Romariooo

Doporučené příspěvky

tak jsem dnes dopoledne absolvoval tento kurz.Foták jsem zapomněl doma tak nemám fotky,ale někdo jiný kdo tam bude to určitě vyfotí.Jinak k této akci.přibližně 45 minut probíhala teorie a potom přibližně něco přes hodinku praxe venku kde se jezdil slalom potom se přešlo na kluznou plochu a vyhýbací manévr..Neříkám že to je plnohodnotný kurz jako když si ho zaplatíte,ale je dobré že jsem si mohl vyzkoušet jak se chová auto a jak mám reagovat,než to někde zkoušet na parkovišti a třeba tím někoho ohrožovat.Určitě to je dobrý počin od pořadatelů teto akce a přemýšlím že by jsem si zaplatil cely kurz na který mimochodem dostanete slevový kupon

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem dnes dopoledne absolvoval tento kurz.Foták jsem zapomněl doma tak nemám fotky,ale někdo jiný kdo tam bude to určitě vyfotí.Jinak k této akci.přibližně 45 minut probíhala teorie a potom přibližně něco přes hodinku praxe venku kde se jezdil slalom potom se přešlo na kluznou plochu a vyhýbací manévr..Neříkám že to je plnohodnotný kurz jako když si ho zaplatíte,ale je dobré že jsem si mohl vyzkoušet jak se chová auto a jak mám reagovat,než to někde zkoušet na parkovišti a třeba tím někoho ohrožovat.Určitě to je dobrý počin od pořadatelů teto akce a přemýšlím že by jsem si zaplatil cely kurz na který mimochodem dostanete slevový kupon

Byl nějaký proces kde se kontrolovali jména zůčastněných, resp. bylo k něčemu registrování se na jméno a auto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...