Přejít na obsah

Kurzy bezpečné jizdy


Romariooo

Doporučené příspěvky

podle me 25-30cm tam je, na jednom miste uz me to vyselo na snehu a to je Roomster celkem vysoko

Jirko, vezmi si něco naměření, nejlépe metr a změř si, koli od země máš prahy a kolik cm od země začíná čumák auta. Já se nebudu hádat o 1-2cm, ale 25cm??? Promiň, to je více, než spodní hrana předních dveří Octavie a vám jsou vidět celé prahy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak kdyz kouka na projetou stopu tak je to potom jasny ;)

jina se v tom proste jezdit nedalo, jedine na druhem konci letiste tam to bylo celkem dobry ale zase uzkej pruh na blbnuti

Jirko je stopa a vedle ní je co? Sníh, nevypadá, že by jej někdo hrnul, asi tak. Vím ja kjsou vysoké pneu a jak je vysoko spodek čumáku Octy, tedy vím to odhadem, ale myslím si, že hrana předních dveří, bude cca okolo 20 cm + - 2 cm a tam tedy sníh určitě nemáte. Prostě jestli jsem se sekl, tak tam bylo max. 8cm, více ne, někd možná nafoukáno 25, ale ne na fotce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirko je stopa a vedle ní je co? Sníh, nevypadá, že by jej někdo hrnul, asi tak. Vím ja kjsou vysoké pneu a jak je vysoko spodek čumáku Octy, tedy vím to odhadem, ale myslím si, že hrana předních dveří, bude cca okolo 20 cm + - 2 cm a tam tedy sníh určitě nemáte. Prostě jestli jsem se sekl, tak tam bylo max. 8cm, více ne, někd možná nafoukáno 25, ale ne na fotce

a to ze ta stopa je ujeta a stoji na ni taky znamena za uz tak na 10cm vrstve snehu stojis a ta dalsi vrstva je zase min 10cm vysoka ale nevim co nam chces dokazat??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirko je stopa a vedle ní je co? Sníh, nevypadá, že by jej někdo hrnul, asi tak. Vím ja kjsou vysoké pneu a jak je vysoko spodek čumáku Octy, tedy vím to odhadem, ale myslím si, že hrana předních dveří, bude cca okolo 20 cm + - 2 cm a tam tedy sníh určitě nemáte. Prostě jestli jsem se sekl, tak tam bylo max. 8cm, více ne, někd možná nafoukáno 25, ale ne na fotce

Je to fuk a ty víš kulový, asi tak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a to ze ta stopa je ujeta a stoji na ni taky znamena za uz tak na 10cm vrstve snehu stojis a ta dalsi vrstva je zase min 10cm vysoka ale nevim co nam chces dokazat??

to že tam ani náhodou není 20 cm sněhu, to že pod koly nemáš ujetého 10 cm sněhu, to jsem si jistý,, já nejsem pražák Jirko, narodil a bydlel jsem tam, kde ty to neznáš, já denně 5 až 8 krát házel, nedej bože frézoval sníh, vím co je sníh, vím jak vypadá 20cm sněhu, vím jak vypadá 1 metr napadeného sněhu, vím jak je velká hromada sněhu, když se 20 cm odhrne a to tam nikde okolo těch vašich aut není, ale jak říkám, nechci a nebudu se hádat

ukaž tu fotlku někomu z Vysočiny, z Krkonoš, Z jeseníků nebo od nás z Beskyd či od jinud a zeptej se jich kolik na té fotce může cca být sněhu

třeba nemám pravdu a budeš mít radost o to větší ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"narodil a bydlel jsem tam, kde ty to neznáš" :smich:

EDIT: Kdybys byl pražák, tak koukneš na fotku, nasliníš prst, zjistíš směr větru, rosný bod a otopovou křivku a vypálíš přesnou výšku sněhu na té fotce s tolerancí 0,05mm včetně určení typu sněhu a závažnosti lavinového stupně ve Vysokých Tatrách. Ale ty ses narodil tam kde to nikdo nezná :D;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak, jelikož vy všichni znáte Rožnov p.R. jen město a skanzen, nikdo z Vás v zimě nebyl v kopcích, jsem zvědavej, jestli by si projel cestu z Rožnova do Velkých Karlovic dnes? Já bych tam nejel a že ji znám dobře, raději to objedu. Proto jsem to napsal, jak jsem to napsal.

Inu proto se u nás lidé smějí Ladovské zimě od Nohavici, tam je to přesně řečeno co umí pražák udělat, když napadne trochu sněhu

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to že tam ani náhodou není 20 cm sněhu, to že pod koly nemáš ujetého 10 cm sněhu, to jsem si jistý,, já nejsem pražák Jirko, narodil a bydlel jsem tam, kde ty to neznáš, já denně 5 až 8 krát házel, nedej bože frézoval sníh, vím co je sníh, vím jak vypadá 20cm sněhu, vím jak vypadá 1 metr napadeného sněhu, vím jak je velká hromada sněhu, když se 20 cm odhrne a to tam nikde okolo těch vašich aut není, ale jak říkám, nechci a nebudu se hádat

ukaž tu fotlku někomu z Vysočiny, z Krkonoš, Z jeseníků nebo od nás z Beskyd či od jinud a zeptej se jich kolik na té fotce může cca být sněhu

třeba nemám pravdu a budeš mít radost o to větší ;)

Sněhu tam míň jak 20-25cm prostě nebylo a o to ani tolik nejde,jako o ty nahrnutý a promrzlý hromady,na kterých by zůstal nárazník.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sakra, ten Palo je ale típek, sice ho moc neznám, ale jeho zarputilost mě baví, a to tam nebyl :):) , jinak tam co stojíme, tak je začátek dráhy, kde byl sníh rozježděný, páč se tam každý (včetně nás) otáčel, a pro ostatní, kteří už nějakou tu akcičku na Mimoňi v zimě zažili - prostě jezdit nešlo :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...