Přejít na obsah

Parkovací asistent / senzory


petrenka

Doporučené příspěvky

a ako ty vies aku ma on v aute gateway?

inak k tej montazi, ak by si chcel mohol by som ti dat kontakt na jedneho cloveka co sa tym zaobera, ale byva 132km od teba, je to mesto Holic na Zapadnom Slovensku, mne montoval vyhrevy a 100% spokojnost s jeho pracou, velmi precizny a dokazal by ti pravdepodobne zohnat aj vsetky potrebne komponenty....

ked chces kontakt na neho posli mi SZ, dam ti nanho cislo a mail

Editováno: , autor: admin
Nekopírovat předchozí příspěvek - porušení pravidel !
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kecáš tady blbosti, na stream vůbec nepotřebuješ novou gateway a ta sada na kterou si dal odkaz na streamu nepůjde!! je to pro Facelift a pro zobrazování na Columbúsu!!

potřebuješ jednotku 283 a senzory, kabeláž..

Ďakujem za radu. Ako zistim svoju gateway ??? Aby som bol v obraze čo presne potrebujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zase kecas blbosti.. jeho gateway mu na 100 procent bude fungovat, protoze chce zapojit parkovaky ke streamu a na to potrebuje jednotku 283, ktera funguje s kazdou gateway ktera se tam v jeho roku vyroby davala.. pokud by daval jednotku 475 tak novou jednotku gateway potřebovat nebude, protože má MR2008 ale ta mu ovsem nebude fungovat na streamu.... coz on pozaduje... asi tak..

Editováno: , autor: Milhausek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zase kecas blbosti.. jeho gateway mu na 100 procent bude fungovat, protoze chce zapojit parkovaky ke streamu a na to potrebuje jednotku 283, ktera funguje s kazdou gateway ktera se tam v jeho roku vyroby davala.. pokud by daval jednotku 475 tak novou jednotku gateway potřebovat nebude, protože má MR2008 ale ta mu ovsem nebude fungovat na streamu.... coz on pozaduje... asi tak..

ja netvrdim ze to na 100% nebude podporovat, jenom nenapsal jakej ma rok vyroby auta (a tudiz i verzi gateway), az pak to napsal na muj dotaz, jinak tvoje reakce jsou trochu divoke takze klid jestli nechces abych se taky zacal vyjadrovat sproste...

hele, kdyz jses tak chytrej, nove parkovaky z OII face jdou bez problemu s gateway 1K0 907 530 Q a kolumbem a nebo je potreba 1K0 907 530 S, AA, AD....?

jsem ted zvedavej co napises....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja netvrdim ze to na 100% nebude podporovat, jenom nenapsal jakej ma rok vyroby auta (a tudiz i verzi gateway), az pak to napsal na muj dotaz, jinak tvoje reakce jsou trochu divoke takze klid jestli nechces abych se taky zacal vyjadrovat sproste...

hele, kdyz jses tak chytrej, nove parkovaky z OII face jdou bez problemu s gateway 1K0 907 530 Q a kolumbem a nebo je potreba 1K0 907 530 S, AA, AD....?

jsem ted zvedavej co napises....

no když jseš tak zvědavej!!! tak Q mám ve svém autě, taky jsem měnil... kvůli MF volantu - Columbus vs Nexus, GSMIII i novému climatronicu a parkovákům...

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=46786&st=0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no když jseš tak zvědavej!!! tak Q mám ve svém autě, taky jsem měnil... kvůli MF volantu - Columbus vs Nexus, GSMIII i novému climatronicu a parkovákům...

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=46786&st=0

diky za odpoved, tak puvodni Q jsi menil za AQ (jestli jsem to spravne pochopil)?

jinak hezky auto, v Britanii jsem byl letos v lete asi 70 mil od tebe (Bristol)... celkem streka odtud, jezdis trajektem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak dneska se mi stala věc se, kterou jsem se ještě nesetkal, po jízdě cca 70 km po zasněžené silnici jsem začal parkovat a při couvání k autu za mnou začal asistent pískat když jsem byl cca 30cm od auta. Naštěstí jsem couval pomalu a nic se nestalo a když jsem vylezl z auta at se podívám proč začal hlásit překážku tak pozdě tak jsem zjistil, že celý narazník je pod sněhem a ledem tím pádem i senzory.

Takže do budoucna jsem chytřejší. ;)

Editováno: , autor: DEZENT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Odborníci na parkovacie asistenty, poraďte s nasledovným problémom:

RJ parkasitenta (ďalej len PA) je určená pre FL, číslo je 1Z0 919 475 B s dátumom výroby 10.6.2009, teda najnovšia. Je zapojená podľa zapojenia platného pre OIIFL. Auto je OIIFL MR2010 vyrobené v lete 2009.

Nakódovali sme gateway na prítomnosť "Asistenta pro parkování" (č. 10), RJ PA je nakódovaná na 010001 (obyčajná OII, liftback, bez opti paketu, s originálnym ťažným).

RJ PA ide pekne diagnostikovať, ide aj rozšírená identifikácia, ide otestovať repráčik, ktorý píska keď má - ale RJ nevidí zaradenú spiatočku, takisto všetky senzory ukazujú stav 255 a nedetekujú prekážku. V RJ PA je zalogovaná nasledovná chyba, ktorá sa objaví hneď znova po jej zmazaní:

01312 - datovy BUS pohon   
 004 - zadny signal / komunikace
			 info o závadě:
					Stav závad: 01100100
					Priorita závad: 6
					Frekvence závad: 1
					Počítadlo resetů: 0

Takisto v GW sa objaví podobná závada:

03075 - Neznámý chybový kód 
 004 - zadny signal / komunikace
			  info o závadě:
					 Stav závad: 01100100
					 Priorita závad: 2
					 Frekvence závad: 1
					 Počítadlo resetů: 23
					 Indikace času: 0

Ak RJ PA odpojím, a zmažem závadu z gateway, tak je to ok, v gateway sa neobjaví. Objaví sa v nej ale hneď, ako sa zapojí konektor do RJ PA.

Kde môže byť chyba?? RJ PA zapojená podľa schémy, gateway aj RJ kódovaná tak, ako má byť (spravené aj cez VAS, s rovnakým výsledkom). Káble vedúce z RJ PA sú ok, boli prepískané, na svorke 15 je dostatočné napätie (cez 13V), RJ je správne ukostrená...

Vzdávam sa, po piatich hodinách kontrolovania kabeláže, hrania sa s VAGom aj VASom už vážne neviem :o

JA MAM TEN ISTY PROBLEM :( .. nasli ste niekto na to odpoved??? Som zufalo celu sobotu hladal problem, a kabelaz je v poriadku.

oznacenie

1Z0 919 475C 0006

1Z0 919 475A H06

Editováno: , autor: wagoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...