Přejít na obsah

Parkovací asistent / senzory


petrenka

Doporučené příspěvky

Ahoj, mám RS m.r. 2007 s parkassistentem. Při zařazení zpátečky cca 3 vteřiny souvisle píská a pak nefunguje. Nevíte, čím by to mohlo být? Setkal se s tím někdo? Díky

mám ten samý problém, mam problém na jednom ze zadních senzorů :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano pujde, ale budes k tomu novemu park. asistentu potrebovat i novou Gateway jednotku. jinak to nebude komunikovat. Zobrazovat se to na streamu bude.

díky a je to na 100%? :-) Mel jsem to v roomsteru a zvykl jsem si na to a nové radia ani navigaci nechci protože by mi to stejně vybrali :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me to fungovalo s faceliftovyma senzorama a faceliftovou gateway i na radiu Stream - pak jsem ho prodal, koupil Bolero a porad to funguje (ted a po jinem nakodovani couvaku) Takze gateway se menit musi, ale ne kvuli radiu, ale hlavne kvuli parkovacim FL. senzorum.

Editováno: , autor: DRYVER
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemohl byste mi někdo prosím hodit obrázek předních park. senzorů na O2 2006 předface z ETKY. Nemám ji a potřeboval bych vědět originál čísla těch senzorů a co tam všechno má být. Mám auto kde původně byli a rád bych si je dodělal. Nikde jsem to tady nenašel. Díky moc.

Už jsem vyřešil..... pro ostatní čísla předních předface senzorů 7H0919275C a konektor by měl být pod nárazníkem ;-)

Editováno: , autor: matess
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Bohuzel jsem si neprecetl toto forum a nechal nainstalovat v ŠSer. origo zadni system parkovani. Jake bylo moje zdeseni ze mam repracek na strope, v radiu nic a senzory cerne ve str. narazniku!! Je tu nekdo, kdo by toto umel predelat na to jak to vypadat ma? stribrne senzory, zobrazeni na radiu atd.? mam O2/2007/kombik a radio audience. Praha a okoli.....

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o radu namontoval jsem Facelift parkovací asistent

Zapojeni CANU jsem udelal hned u komunikacni zasuvky na datovy kabel

Dale napajeni jsem pripojil na 19 na tažné zařízení

nyní mi to píše chybu

Moc vás prosím o radu co s tím

Address 10: Park/Steer Assist (J446) Labels: Redir Fail!

Part No SW: 1Z0 919 475 C HW: 1Z0 919 475 A

Component: PARKHILFE 8K H06 0006

Revision: -------- Serial number: 66540931700125

Coding: 100004

Shop #: WSC 00000 000 00000

2 Faults Found

02069 - Front Parking Aid Sensors

011 - Open Circuit

Freeze Frame:

Fault Status: 01101011

Fault Priority: 3

Fault Frequency: 1

Reset counter: 0

Freeze Frame:

Temperature: 0.0°C

01312 - Powertrain Data Bus

004 - No Signal/Communication

Freeze Frame:

Fault Status: 01100100

Fault Priority: 6

Fault Frequency: 1

Reset counter: 0

Freeze Frame:

Temperature: 0.0°C

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc za radu CAN jsem přendal na zprávné místo ale na columbu mi to stále nejde i když jsem aktivoval BAD protokol

protokol máš kutečně "bad"

máš OII předFL, takže BAP nezapínej, protože by ti navi neukazovala na maxidotu.

a ve VAGu si nastav nenulový WSC

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové děkuji vám pomohlo až nakodování podle ferdy

Moje chyby:

- špatně zapojený CAN

- špatně nakodováno

- chyba zobrazování chyběli zapojeny přední seznzory

Jinak ted super funguje moc děkuji

Ted prosím co udělat s tím climatronikem jaké díly sehnat a prosím čísla dílů děkuji moc a jaké kodování klimatroniku.

Editováno: , autor: jtfcobra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážení uživatelé fóra, vítám vás! Jsem z Ruska, takže moc nevím českém jazyce, pokud to líto. Píši vám za pomoc při instalaci přední parkovací asistent. Existuje nějaký ruční instalaci nebo detailní fotografie zprávu? Dejte mi prosím odkaz, kde si můžete prohlédnout či stáhnout. Blagodzharyu za Vaši pomoc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...