Přejít na obsah

Parkovací asistent / senzory


petrenka

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

ale nasiel som v tom jednu chybu

mam opticky parkovaci system na columbusovi a ked detekuje prekazku predu tak ked prejde prekazka pri lavom prednom bocnom ssnzore, tak obrazovka ukazuje pravy bocny senzor , proste opačne na columbsosovi

máš obráceně kabeláž - konektorové spojení je vpravo u nádobky ostřikovačů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Čaute všetci, viete mi niekto poradiť kde by som našiel podrobný návod vrátane fotodokumentácie na montáž zadných parkovacích senzorov, mám OII 12/2004. Zohnal som RJ 1Zo 919 283, senzory, kabelaz a reproduktor. Teraz by to chcelo uz len nainstalovat to a nakodovat, mam radio Stream. Viete mi s tym niekto pomoct, pripaden vie to tu niekto sikovny z okolia BA za rozumnu cenu namontovat. Nejako neverim autorizovanym servisom su to vacsinou len vymienaci dielov. Vopred DIKI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Ahoj

Buduci tyzden idem do servisu, kde mi budu montovat original predne a zadne parkovacie senzory na Skoda Octavia r.v. 2006, chcel by som sa opytat, ci bude mozne, aby mi na tom fungovalo radio STREAM MP3 ? Je to vec nakodovania, alebo to nebude fungovat kvoli dotatocnej montazi ? Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím pánové, tak jsem si koupil parkovací asistent předek + zadek (originál škoda). Teď už jenom schopného člověka, který by mi to namontoval. Nevíte o někom, nejlépe Moravsko-slezský kraj, případně Olomoucký. Díky moc za tip.

Editováno: , autor: Aanonymous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravím všechny, taky jsem koupil originální Škoda parkovacího asistenta přední + zadní včetně kabeláže. Jednotka má číslo 1Z0 919 475C. Najde se někdo z Moravskoslezského kraje a okolí, kdo by byl schopný a ochotný nainstalovat parkovacího asistenta včetně nakódování gateway tak aby parkovací asistent spolupracoval s navi Columbus?

Předem díky za každou reakci.

Už je vyřešeno

Editováno: , autor: pklimsa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, omlouvám se předem, jsem úplný laik a potřeboval bych poradit. Chci nechat namontovat do Octavie II Facelift r.2009 zadní parkovací asistent(senzory) u autorizovaného servisu Škoda kvůli záruce. Tam mi řekli, že nejde parkovací asisten napojit na orig. rádio Swing MP3 aby mi ukazovalo vzdálenost. http://www.skoda-auto.cz/CZE/service/accessories/Pages/Accessories.aspx?id=5J0035161C&searchcat=0000000139&ref=%3fc%3d0000000139 ,

http://www.skoda-auto.cz/CZE/service/accessories/Pages/Accessories.aspx?id=BEA609001&searchcat=0000000108&ref=%3fc%3d0000000108

Byli by jste prosím laskavi a řekli mi , zda to opravdu nejde napojit, pořípadě poradit, co je pro to třeba, popřípadě doporučit?

1. nevím kde najít číslo park. jednotky

2. schéma jsem si prosím stáhl, je třeba k těmto par. asistentu něco dokoupit?

3. krok za krokem co nastavit, at už na autorádiu či jinde

4. na co si dát pozor, aby to správně fungovalo

:help:

Ještě jedna věc, tajný vypínač, doporučili by jste mi nějaký? A jaký? / Uvažuji ještě o GSM GPS lokátoru, našel jsem nějaký zajímavý, bohužel nevím, zda bude vhodný, máte nějaký tip. http://www.elektroo.cz/product/gps-lokalizator-polohy-24_funkci-s-dalkovym-ovladacem-alarmem-a-dalkovym-vypinanim-motoru-satelitni-sledovani-vozidel-362/

Chtěl bych nějaký bez nutnosti platit drahou službu, která se prodává třeba k Jablotron ATHOS GSM/GPS .

Děkuji

Editováno: , autor: Brnky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Zdravim,

chcem sa opytat ci my bude fungovat kombinacia:

RJ PA: 1Z0 919 475 B

a

RJ Gateway 1K0 907 530 P H16

HW: 1K0907951

+

zobrazovanie na autoradii STREAM

alebo budem musiet zohnat novsiu RJ Gateway ?

Chcel by som to namotovat do O2 Combi r.v.7/2008

Vdaka za odpovede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Páni, mam dve otazky:

1. Ake ma byt spravne nakodovanie parkovacej jednotky 1Z0 919 475 A pre

O2 predFL, predne, zadne parkovaky, mechanicka prevodovka, radio Bolero, Gateway 1K0 907 530 S.

dakujem.

Teraz to mam takto:

Adresa 10: Asist parkování/řízení (J446) Labely: nevybrány

Řídící jednotka SW: 1Z0 919 475 A HW: 1Z0 919 475 A

Díl: PARKHILFE 8K H06 0004

Revize: -------- Seriové číslo: 66540910802423

Kódování: 000004

Dílna #: WSC 00000 000 00000

2. Mam chyby na prednych senzoroch, tak kym sa dostanem k oprave, daju sa nejako deaktivovat predne senzory?

2 závad nalezeno.

01626 - cidlo pomoci pri zaparkovani: vpredu vpravo (G252)

014 - defekt

info o závadě:

Stav závad: 01101110

Priorita závad: 3

Frekvence závad: 2

Počítadlo resetů: 187

Kilometry: 123759 km

Indikace času: 0

Datum: 2000.00.00

Čas: 19:23:44

info o závadě:

Teplota: -3.0°C

01628 - cidlo pomoci pri zaparkovani: vpredu vlevo - stred (G254)

014 - defekt

info o závadě:

Stav závad: 01101110

Priorita závad: 3

Frekvence závad: 2

Počítadlo resetů: 188

Kilometry: 123759 km

Indikace času: 0

Datum: 2000.00.00

Čas: 19:23:44

info o závadě:

Teplota: -3.0°C

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohol by mi niekto poradiť? Mám problém zo zadným parkovacím asistentom. Zhruba od začiatku zimy začali blbnúť tak, že môže byť aj 50 cm od prekážky a nerobí to vôbec nič, ani nepípa ani nezobrazuje na rádiu - ale keď prídem úplne blízko k prekážke,vtedy to začne pípať vkuse a ukazuje aj na rádiu, že som celkom pri prekážke. Včera som skúšal to, že som zaradil spaiatočku a stíšil som rádio, aby som počul vonku, či to funguje alebo nie, kedže som umyl auto a senzory boli čisté. Išiel som pomaly rukou k senzoru a stále to nič nerobilo, až ked som prišiel úplne blízko, tak to fungovalo. Prišiel som k druhému čidlu a nerobilo to nič, tak som skúsil prstom ho utrieť. Začalo to divne pišťať, vyhodilo mi to obrázok z autorádia a normálne si to zaplo rádio, hoci som ho prdtým úplne stíšil. V čom je problém? Stalo sa to niekomu? ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

potřebuji poradit. Mám nabídku na zadní parkovací senzory s jednotkou č. 1Z0 919 283 B. Budeme to fungovat s mým miláčkem (OII face Prima 1,9 r.v. 2010, mám Bolero i MaxiDot)??

Potřeboval bych to i namontovat a zprovoznit? Nabídky? Jezdím po celé ČR.

Díky Jirka

post-43085-0-06218100-1295026248_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čísla které píšeš jsou svazky el. instalace a pojedou s 283B, 1Z5 je sedan a 1Z9 je combi.. je uplně jedno které použiješ... na audience se budou ukazovat..

Dnes som to poskladal a funguje to. Zohnal som čisto nove za výbornú cenu oproti tej čo chceli v škodovke takže som spokojný. Ďakujem za pomoc Milhausek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...