Přejít na obsah

OT


ERESOS

Doporučené příspěvky

perníkář Kolikrát se to tohle za život stane? Nebo znáš někoho komu se to stalo?

Když ti praskne guma tak se stejnak roštípeš. Větší pravděpodobnost je že zůstaneš viset v zimě v koloně a dojde ti benzín. Vozíš sebou děku? Nebozíš.

Navíc se teď dělají pneumatiky takové konstrukce že toto ani nehrozí.

Rezervní kolo je prostě přežitek. Spousta lidí by to stejnak nezvládla ani vyměnit.

Od jara jestli to vyjde bude stačit ta zalepovací sada.

Loni na dovolené v bulharsku jsem při předjíždění kamiónu ve 140 km /h dostal defekt, než se mi podařilo zastavit na kraji cesty tak bylo po gumě a já jsem měl před sebou 1600 km dlouhou cestu zpět do republiky. Stalo se mi to ve 4.00 ráno. Guma byla zevnitř po vnitřním i vnějším obvodu od ráfku prodřená skoro durch. Pneumatika byla Pirelka a byla stará 1 měsíc. Chtěl bych tě vidět se sprejem. :p
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já také rezervu nechávám.... nikdy nevíš co se stane... vozím i ten sprej lepící sadu ještě nee. ale vše tam vozíma bude tomu i tak nadále!! člověk prostě nikdy neví! navíc pak můžu někomu pomoci v nouzi když pojedu kolem.. takže já jsem takovej že to musím mít vše v v pořádku!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Loni na dovolené v bulharsku jsem při předjíždění kamiónu ve 140 km /h dostal defekt, než se mi podařilo zastavit na kraji cesty tak bylo po gumě a já jsem měl před sebou 1600 km dlouhou cestu zpět do republiky. Stalo se mi to ve 4.00 ráno. Guma byla zevnitř po vnitřním i vnějším obvodu od ráfku prodřená skoro durch. Pneumatika byla Pirelka a byla stará 1 měsíc. Chtěl bych tě vidět se sprejem. :p

přesně prostě je vždy lepší vozit s sebou něco více pak se s tím dá něco udělat když nemáš nic tak to je pak těžké....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo takhle! Tak to se Ti omlouvám Martino.Já jsem právě myslel že to byla narážka na mě že tam mám subik.Tak to je fajn. :palec2:

f pohode :palec2:

add montas: presne to som myslel. byt niekde v zahranici chytit defekt a v kufri len bombovo hrajuci subac... :unsure:

Editováno: , autor: martino
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám jako rezervu 17" spidera s fungl novou dunlopkou ještě z výroby předpokládám, je na ní ještě nějaká samolepka... Takže asi za 7 let nebyla použitá :) A jelikož mám místo rezervy nádrž na plyn, tahám ji v kufru... Moc místa tam ale neni, mám tam ještě subáč v boxu... Taky už sem přemýšlel, že ji vozit nabudu a pořídim nějakej ten sprej nebo něco takovýho, ale nevim nevim... Zákon schválnosti, první jízda bez a určitě bych někde píchnul... Máte s tim nějaký zkušenosti? Jakej defekt to opraví a jakej ne? je mi jasný, že nějakou škubu od obrubníku nebo bouchlou gumu ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vozím a taky jí tam nechám. O tom, že čert nikdy nespí už jsem se mnohokrát přesvědčil.

Mimochodem, máte své rezervy v pořádku ? Párkrát jsem viděl co lidi vozej a bez váhání bych to nazval "nepovoleným ozbrojováním"!

Když jsem auto koupil tak mě nenapadlo rezervu zkontrolovat. Když jsem měl defekt automaticky jsem rezervu chtěl nandat jenže já koukám a koukám a rezerva má jiný rozteč šroubů, čili na hovno... Musel jsem sehnat na vrakáči disk za 500,- přezout pneu a dnes?? vše v pořádku.... po třech měsících se vždy kouknu jak na tom rezerva je...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ji budu vozit vždycky raději taky, denně jezdím služebním autem po D1 a vždycky koukám na ty chudáky s telefonem u ucha v odstavným pruhu, jak čumí, jak jen to je možné.... - co teď ?

A jinak mám v pěněžence i kartu global assistance, tak při nejhorším vím kam volat....

Každopádně já jsem ve svým autě rezervu ani nevytahoval - a zítra si ju teda pořádne zkontroluju a dofouknu. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Joo, to tam vozim taky :) dalo by se tohle tema taky rozvinout na to, co vsechno v aute vozime.

Baterku, nahradni baterky, toaletni papir atd... schvalne, pochlubte se. :p

Toaletny papier?no to ma este nenapadlo :smich: a to jazdim so Skotska cez cz do sk,rezervu nosim je tam este origo nafuknuta od vyroby,ale zase nosim varnu

konvicu na kavu alebo na polievku,deku,naradicko,kufrik gola,milion cd,dvd,cistidla na auto,auto visavac(tesco)2 navygacie,preoze nikdy nevies atd.ked si to vsetko zvazim co vsetko v autach nosime tak je to zbytocna hromada kg vcetne ten rezervy,asi vsetko i s rezervou zhodim a auto pojde rychlejsie a lahsie :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no toaleťáky tam mám asi dva. daj se do toho při nehorším utřít ruce, když se člověk zaprasí. pak ještě par utěrek a velký prostěradlo, když je něco potřeba náhodou odvézt, tak abych si tam neudělal bordel. no a pak eště nějaký provázky, igelitky, stěrku na okno, celoročně dvě škrabky, papírový kapesníky, mapy....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja to doplnim. Krome rezervy a takovych tech veci kolem, jakou jsou rukavice, hadrik atd, vozim jeste malou sadu sroubovaku, kabely, skrabku, spinaci plastovy spony (nevim, jak se to jmenuje), driv jsem vozil i vodu u byvalyho auta, vodu do ostrikovacu (v zime) a to je asi vsechno, cim lehci, tim lepsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kromě už těch zmíněných toaletních papírů vozím ještě sadu nářadí, od každého kus (kombinačky, štípačky, šroubováky 2x plochý, 2x kžížový, kladívko) gumicuky, také prostěradlo na nějaký špinavý náklad na utření, kanystřík, takový ten kombinovaný smetáček se stěrkou) v zimě ještě kanystřík se směsí do ostřiků...jinak už nic nenapadá

peterkocur: tak ty jsi borec to vše vážně s sebou vozíš???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

peterkocur: tak ty jsi borec to vše vážně s sebou vozíš???

No vozim vsetko co je popisane vyssie :) akurad som este zabudol dodat nahradne koberceky rs a neake tie male prkotinky ale nebudem to vsetko menovat to by snad trebalo vyfotit,ale zas mam vsetko pekne ulozene,je toho fakt vela a az bude teplejsie,teda pride konecne jar a budeme si moc zase cisitit nase kary tak tu moju poriadne vycistim a vytriedim s tym ze vsetky veci pojdu prec a vazne zvazujem i nad tou rezervou,aj tak nema zmysel ju vozit je to 15-kova hlinikovka a nasadene na aute mam 17 spyderi,cize i na dojazd by to bolo srandovne. Kocur

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak chlapy ja nosim normalnu vybavu 10 rocnu lekarnicku,3vesty-reflexne,poistky za 5korunnahradne zadne plato,kladivo ,tapec zadnych dvery,naradie ale uz pekne hrdzave,prazne skatulky z cigariet,ale minule som pratal a nasiel som i jednu plnu :palec2: modu hadicicu pod auto,sod zaroviek poloprazdnu a jednu nahradnu opierku hlavy,pantofle,sk pasky male asi 30 ks,noznice,asi 10 srubovakov,mikinu-pracovnu ale nepouzivam ,casopisy,ju a kopec dalsich veci na co si ani nespomeniem,jednoducho bordel,zajtra hodim foto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...