Přejít na obsah

FOTKA ROKU 2009 - DISKUZE


vorlajz

Doporučené příspěvky

Myslím, že o tu padesátku vůbec nejde. Napíšu Vám to z vlastní strany. Já jsem soutěžil v roce 2008! Teď ještě nesoutěžím. Mě se moc nezdaj ty věcičky s ročním obdobím atd. Mě by se líbila klasika, fotka roku - jedna fotka a konec, ať si tam člověk dá co chce. Vím že to tak taky jde a já to udělám asi tak. Alě fotečku budu dělat až někdy v létě nebo na podzim. Takže nebojte, já se přidám, ale chce to čas. Taky se ta soutěž rozjela až moc brzy po skončení 2008, což mají asi za vinu ty roční období.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na všem asi něco je ale jak tady už někdo psal.. vem si to tak.. bydlíš ve městě.. rano do prace.. snehu moc.. pak to roztaje a co chces fotit..? jasne sníh zustal nekdy a dýl..ale tak třeba se to nekomu nehodilo časově...a ta zima taky neni nejlepsi.. myslim že ani jaro nebude na fotky moc úrodné... čekám že leto..dovolene.. různé mista budou jako stvotreny pro FOTKU ROKU .. a takže ted mužes mit vybráno třeba 500kc za 10 soutezicich.. a po letnim obdobi tech soutezicích může byt třeba 50 lisi a hned mas 2500kc.. to je tezko.. a Vorlajzi zbytecne nedoufej.. jestli se soutez "nepovede" tak to zjistís až na konci roku ..ale ted jeste néé..

A nemyslim si že by bylo vhodne tahat do soutěže nečleny tady fora nebo tak.. jak říkate.. to tady musi snad všichni na foru vedet ze je "nejaka" soutez FOTKA ROKU .. Je to muj nazor.. vzdy na foru je lidi kopa.. at uz od F,OII, OI, S ..atd.. tak proc sem tahat jine..

Prece 50kc pro nikoho nemuze znamenat majlant.. ja ted mam sice vyplaty na ho*** ..ale si to vemte tak..kourite? odpuste si jednu krabicku a je to... jeste usetríte lol nebo cokoliv jine.. to nemusi byt cigara.. vzdyt je to jen posranych 50 korun...25 dvoukorun.. 10 petikorun.. 5 desetikorun atd atd ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky za nazory kluci... asi mate v podstate pravdu... cas ukaze!

Viki, soutez FR 08 jsem vyvesil a pak jsem dostal od Vittoria vynadano, ze vyveseny muzou bejt jenom oficialni OC temata... pak jsem spolu mluvili jeste jednou... slibil mi podporu a uz se na to vykaslal... ale asi ma prace dost! ale kazdopadne, chtel jsem tim jenom rict z jakeho duvodu to neni vyveseno...

jeste k tem rocnim obdobi, chtel jsem, aby byla soutez zajimavejsi, aby bylo vic fotek... mozna to byl spatny napad, nevim... ukaze tento rocnik! ale fakt diky za nazory... furt je co zlepsovat!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si osobne myslim ,ze kdyz je to rocni soutez tak je startovne na miste a 50,- je si vpohode....

Co se tyce poctu fotek,mozna kazdy ceka na tu spravnou chvili ,treba zimnich tolik nebude,ale myslim si ,ze behem jara a pocatkem letni sezony se to zase rozjede,,nemluve o podzimnich kdy to vse zas bude hrat vsemi barvami ....

ja tady nevidim zadny problem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...