Přejít na obsah

Ostrikovace predniho skla


pesek

Doporučené příspěvky

Halo,mam Skodu Fabii 4 roky starou - pravy odstrikovac zlobi-je ucpanej-uz jsem ho profouk(vyndal tu malou umelou vec).od te doby to strika tak vselijak jenom ne poradne na sklo(predni)

Moje otazka je ,kdyz si koupim nove dva odstrikovace-musi se nejak sestelovavat-nebo staci proste spravne nasadit na ty hadicky a je hotovo?

Predem diky za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud vim, trysky jsou neseriditelne, tudiz kup novy kus (pripadne oba) a jednoduse je vymenen.

Jinak presouvam do sekce "Exterier".

A poznamka na zaver - jedna se o ostrikovace, nikoliv odstrikovace ;)

Mi při prohlídce seřizoval mechanik ostřikovač tak, že do něj strčil jehlu a lehce ho pošteloval. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale zadný, nie?

Pokud vim, trysky jsou neseriditelne, tudiz kup novy kus (pripadne oba) a jednoduse je vymenen.

Jinak presouvam do sekce "Exterier".

A poznamka na zaver - jedna se o ostrikovace, nikoliv odstrikovace ;)

Mi při prohlídce seřizoval mechanik ostřikovač tak, že do něj strčil jehlu a lehce ho pošteloval. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale zadný, nie?
Pokud vim, trysky jsou neseriditelne, tudiz kup novy kus (pripadne oba) a jednoduse je vymenen.

Jinak presouvam do sekce "Exterier".

A poznamka na zaver - jedna se o ostrikovace, nikoliv odstrikovace ;)

Mi při prohlídce seřizoval mechanik ostřikovač tak, že do něj strčil jehlu a lehce ho pošteloval. ;)

Ne, přední. Stříkal moc vysoko, tak ho lehce přihnul dolů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale zadný, nie?
Pokud vim, trysky jsou neseriditelne, tudiz kup novy kus (pripadne oba) a jednoduse je vymenen.

Jinak presouvam do sekce "Exterier".

A poznamka na zaver - jedna se o ostrikovace, nikoliv odstrikovace ;)

Mi při prohlídce seřizoval mechanik ostřikovač tak, že do něj strčil jehlu a lehce ho pošteloval. ;)

Ne, přední. Stříkal moc vysoko, tak ho lehce přihnul dolů.

Pribuh, co to mate za ostrikovace? Nepisete i Felicii?

Na fabce model 2007 je jen sterbina ktera nestrika proudem ale jen "skoro mlhu" a to neseridietlnou sterbinou. Pozn mam vyhrivane

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Panejo to je dost , kdyz to srovnam s tema co strikaji vodotrisk - ty snad stoji 12 kc nebo nejak tak.

No ty na Fabii jsou moc super.

Myslite ze se daji hodit take na Octavii 98 rocnik? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panejo to je dost , kdyz to srovnam s tema co strikaji vodotrisk - ty snad stoji 12 kc nebo nejak tak.

No ty na Fabii jsou moc super.

Myslite ze se daji hodit take na Octavii 98 rocnik? Diky

Tezko rict jake tam mas - pokud jsou usazene v plastu, tak si myslim, ze by to jit melo, ale nevim jak to tam vypada :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

A nebo to udelam tak ze to odmontuju z nasi Fabie - si to teda pujcim a odzkousim a pokud by to fungovalo tak je hned koupim -ono ten rozstrik na fabii je super - to u Octavie je 2x praminek - nic moc teda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Nechápu proč tohle vůbec řešíš!? V originálu je cena cca 107kč za trysku. Asi by se daly sehnat neorigo a levnějsí, ale dávat tam nějaký jetý z úplně jinýho auta to je blbost. Nebude ti sedět třeba průměr hadičky a co slepíš to izolepou nebo čím?? A navíc pořád budou tyhle jetý a proč vyměňovat jetý ostřikovače za jetý ostřikovače který ti tam nemusí sedět. :smich:

Editováno: , autor: jirik64
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...