Přejít na obsah

Po vybití baterky svítí kontrolky ABS,ESP a volant...


jarda109283

Doporučené příspěvky

Čau, o víkend jsem myl auto a přitom poslouchal muziku. Ráno přijdu k autu a otočim klíčkem a místo startu to začalo vydávat divnej zvuk. (rachtat v tom). Zkusil jsem to znova a na palubce se rozsvitilo a nezhaslo ESP, ABS, a volat (tušim posilovač).... Přijeli ze servisu a řekli mi že je to baterka.... Takže auto jezdi... Mam ale otázku proč svítilo ESP ABS a ještě volant když byla vybitá baterie?? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekl bych že hladina elektrické energie klesla pod úroveň, která je potřeba pro uchování dat v řídících jednotkách. Tím pádem došlo k vymazání uložených hodnot i pro systémy ESP. To se stane taky když odpojíš baterku. Pak je potřeba zase data do jednotek dostat, buď v servise přes vag nastaví ESP nebo se dá i ručně, nějaký postup na to je, pak to po pár desítkám metrů všechno pozhasíná. Takže proto...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...