Přejít na obsah

Úchyty koberečků


Haja

Doporučené příspěvky

Dají se dokoupit a namontovat takový ty úchyty koberečků proti pohybu?

Mám sice origo gumový koberečky který jsou přesný ale i tak to lehce klouže, ve felicii jsem ty úchyty měl a bylo to perfektní

Díky...případně kdyby byl někdo tak hodnej a napsal i číslo dílu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja je mam a pokusal som sa ich namontovat a bezuspesne. je tam z jednej strany nieco ako velka samorezka a ta mi nesla do koberca. treba v koberci nurobit dieru a tak to namontovat?
Teď jsem dával nový gumový koberečky a na tom papíru, kterej se s nima prodává, je přesně řečený, že máš "udělat díru ostrym předmětem do hloubyk cca 10mm" ...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty protikusy jsou taky na samořezný šroub. Mi spíše vadí to, že když jsem je navrtal do koberce a uchytil koberečky, tak ty koberečky se po čase stejně posunuly dopředu tím, jak jak na ně působím nohama a to tak, že trochu zvedly i ten podlahový koberec v autě i s těmi šrouby. A ted mi o kobereček zavaďuje spojkový pedál.

U gumotextilních koberečků, které mám na zimu jsem je ještě podlepil oboustranou kobercovou lepící páskou a zatím to od listopadu drží a neposouvá se. Takže u koberečků textilních, které dám zase na léto to taky podlepím ;)

Editováno: , autor: Ignác
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdavím, jen jestli si rozumíme: jde o plast z PVC velká kulatá podložka, z jedné strany asi 8mm konusový závit a na druhé straně výčnělek s otočným záchytem. V Oktávce 2003 combi, jsou ty špunty normálně ručně navrtané do díry v koberci, ke konci to jde docela ztuha. Zatím to všechno drží, od podzimu, kdy jsem dával gumové koberce místo textilních. A dokonce mám dojem, že ty špunty prodávali i zvlášť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem je kupoval ve škodovce, 1 ks stál 15 kč, můžeš si jich objednat kolik chceš (číslo dílu DCC061001001).

Dají se dokoupit a namontovat takový ty úchyty koberečků proti pohybu?

Mám sice origo gumový koberečky který jsou přesný ale i tak to lehce klouže, ve felicii jsem ty úchyty měl a bylo to perfektní

Díky...případně kdyby byl někdo tak hodnej a napsal i číslo dílu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...