Přejít na obsah

III.srázek v Turnově


Doporučené příspěvky

Nene,musím se zastat Míry,že v kuchyni fakt hlídal jen prase a likvidoval mi zásoby vodky :) Se zásobováním radši začnu už teď :D

Romariooo: v létě určo doraž,aspoň jednou to musíš zažít.

Najmis: proč jsi zmizel tak ráno?

AdamCZ: 600 fotek na 50 aut je fakt slušnej výkon :D

Když už jsme u fotek - právě jsem jich pár objevil tady (nečekal jsem,že budou takhle rychle): http://www.honan.cz/fotky/aktuality/index.html Takže díky Honzovi, myslím, že se povedli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak lidičkové. připravuju DVD ze srazu, na kterém bude jak video, tak foto. S dovolením jsem stáhnul fotky od Honzy ( viz. odkaz výše). Prosím Adama CZ, o jeho video a foto.

Kdo bude mít zájem o DVD, prosím přihlašte se na SZ, aby se to tu nezacpalo.

Seznam bude aktualizován zde.

Zájemci:

foromen

dejfvanek

kani

Seth

Gelger (Bary)

Janina

Montyk

mole.first

stenly

Hrábě Fernétti

lukyssek

Editováno: , autor: foromen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak lidičkové. připravuju DVD ze srazu, na kterém bude jak video, tak foto. S dovolením jsem stáhnul fotky od Honzy ( viz. odkaz výše). Prosím Adama CZ, o jeho video a foto.

Kdo bude mít zájem o DVD, prosím přihlašte se na SZ, aby se to tu nezacpalo.

Seznam bude aktualizován zde.

Zájemci:

foromen

dejfvanek

kani

Seth

Gelger----(Bary)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nazdarek , srazek mooc prima. Mam asi 150 fotek, nejak to proberu a hodim na svy stranky. Asi nema cenu pri pridavat dedkovi do DVD tam uz toho bude dost. Jinak sem zmizel akorat ( cca 21:30) hehe ta bourka me chytla u Mimone. Byl to supec, chvilkama sem jel a koukam, stena vody vlevo, stena vody vpravo a auto leti po vode. :smich:

Priste zase prijedu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bary- Srazek parada,Spanilka paradní,organizace paradní není co dodat kluci zvladli ste to vše PARADNĚ.Jinak jsem rad ze Fabule se libila a chci řici že to bylo moje první soutěžení a dopadlo 3.mistem a jsem zato rad´.Diky za ceny.Na dalši srazek se moc těšim akorad to zkomolení přezdívky BARY a BERY to mě trochu zmatlo ale jinak odvedli jste paradní pracičku.diky za pateční den.Jinak tady mate par foteček.

post-25722-1241954077_thumb.jpg

post-25722-1241954124_thumb.jpg

post-25722-1241954154_thumb.jpg

post-25722-1241954180_thumb.jpg

post-25722-1241954201_thumb.jpg

post-25722-1241954219_thumb.jpg

post-25722-1241954233_thumb.jpg

post-25722-1241954250_thumb.jpg

post-25722-1241954270_thumb.jpg

post-25722-1241954297_thumb.jpg

post-25722-1241954320_thumb.jpg

post-25722-1241954344_thumb.jpg

post-25722-1241954363_thumb.jpg

post-25722-1241954383_thumb.jpg

post-25722-1241954404_thumb.jpg

post-25722-1241954426_thumb.jpg

post-25722-1241954448_thumb.jpg

post-25722-1241954464_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

gelger: ty zase mateš mě, proč si nevybereš jednu přezdívku chlape? :D Za to zkomolení se moc omlouvám, byl jsem trochu nervózní, obvykle nemluvím do mikrofonu. :) Příště už si dám bacha ;) myslím, že minimálně 3.místo si zasloužíš na 100%! Mimochodem, mezi tebou a vítězem byli jen 3 body (38 ze 40 měl vítěz). Fotky perfekt a budu se těšit na dalším srazu ;)

Blacky: party jsme přesunuli dovnitř, škoda jen že nezůstalo víc lidí, kteří by si ji užili.

Forča: pro mě taky jedno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

gelger: ty zase mateš mě, proč si nevybereš jednu přezdívku chlape? :D Za to zkomolení se moc omlouvám, byl jsem trochu nervózní, obvykle nemluvím do mikrofonu. :) Příště už si dám bacha ;) myslím, že minimálně 3.místo si zasloužíš na 100%! Mimochodem, mezi tebou a vítězem byli jen 3 body (38 ze 40 měl vítěz). Fotky perfekt a budu se těšit na dalším srazu ;)

Blacky: party jsme přesunuli dovnitř, škoda jen že nezůstalo víc lidí, kteří by si ji užili.

Forča: pro mě taky jedno

myslíš jako v divácké soutěži??teda to bych nečekal.Když jsem přijel tak jsem řikal že best car je červena felda pak přijel tomaš s oktavkou a tydle byly pro mě vytězove poprali se o to ale že bych tam byl ja to bych nečekal škoda že jste neměli pro všechny poharky bych si konečně mohl jeden vystavit ale to nevadi ty věcné ceny jsou také hezké děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nazdar kluci.... :rock: takže srazek bol uuuplne super... veeelmi sa mi pačilo... dufam že niečo podobne sa bude o5 konať už čoskoro...

Som velmi rad že som vas o5 všetkych stretol a pokecaly sme... organizacia bola paradna :palec2: spanilka sa mi tiež veeelmi pačila... no a najlepšie na koniec... heh to prase bolo super ale ja som mal už len kosti ktore sme si z Mirou na konci doslova ukradly z grilu . hehe.a potom v kuchyni ojedavaly.. heheh lol lol

a mam vas všetkych pozdraviť od mojej polovičky Moniky..

SPEEDY TDI: no nazdsarek .. hehe.. .prepač mi za ten menši ulet na moste čo sa mi stal.. ale ono mi treba nejako meniť už brzdy a nefunguju tak ako maju.(eh venoval som sa mojej polovičke) andílek ..

inak Taťko... akoto že nesom na zozname tych čo chcu to DVD??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Romariooo: no to já vím, jak vypadaj hradecký značky, ale nenašel jsem ji na žádných fotkách. měla na skle nějaký žlutý číslo? podle něj se to dá najít, čí je.

co vím, tak jediná bitka dotažená do konce byla někdy ve tři ráno, když se tam mezi sebou prali dvě místní holky. více o tom bude vědět mira

Stenly: co Mimoň?

a na závěr přidávám výsledky soutěží.V_SLEDKY_SOUT___.zip

Editováno: , autor: mole.first
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...