Přejít na obsah

autopotahy Abena


comod

Doporučené příspěvky

Díky za názory!Nejspíš teda koupim ty Mad,když je každý chválí.Můžu Vás ještě poprosit o fotky Vašich potahů.

Nevím totiž jaké si mám pořídit. Sice mám doma od nich vzorník látek,ale potřeboval bych vidět celý potah.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud nejsou děti, pes nebo se to netrhá-zásadně v originále bez potahů, nevím proč všichni cpou do zánovních aut potahy, asi aby to zase prodávali s krásnými origo dalšímu pánovi :p

Editováno: , autor: dick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, taky přemýšlím o něčem takovém na superba, kolik byla cena za komplet? Díky Luky

Cena potahů je závislá na typu látky, kterou použiješ.

Ale kombinace kůže a látky nebo alcantary se pohybuje od 8000 do 12000

opravdu záleží na typu.

Vzhledem k ceně přečalounění celých sedadel a cena za potahy rozumná

a potahy opravdu sedí. Když to dobře namontuješ - není problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud nejsou děti, pes nebo se to netrhá-zásadně v originále bez potahů, nevím proč všichni cpou do zánovních aut potahy, asi aby to zase prodávali s krásnými origo dalšímu pánovi :p

Začal jsem mít problém se sedačkou řidiče, ta je nejvíc namáhaná. Koupil jsem si tedy potahy od Mad. Mohu jen potvrdit, že jsou opravdu perfektní a sedí super. Autí má už trochu věk a potahy vše vyřešily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Začal jsem mít problém se sedačkou řidiče, ta je nejvíc namáhaná. Koupil jsem si tedy potahy od Mad. Mohu jen potvrdit, že jsou opravdu perfektní a sedí super. Autí má už trochu věk a potahy vše vyřešily.

No a cena cca? Taky uvažuju o potazích, ale nechci tam dát kde jakej šunt a 10k na přečalounění, mi příjde dost zbytečné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...