Přejít na obsah

Stále mi svítí kontrolka


Balrog

Doporučené příspěvky

Už hodně a hodně dlouho mi svítí kontrolka v příloze je a nevím co s tím?Kluci mi radily svíčky,ale nejsem si jistej?nebude to třeba chipem?Nebo jsem přemýšlel o blow off ventilu mkII twin port kvůli turbu,myslíte že to pomůže díky

Tak jsem se včera v noci vrátil z Francie. Najeto něco přes 2300km a kontrolka stále nesvítí lol . Takže to byla ta podtlaková hadička .... Přeju všem hodně zdaru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Duri: v principe mas 2 moznosti:

1. nesvieti, lebo sa vypalila ledka, co ju ma rozsvecovat

2. ak si auto kupil z druhej ruky a nikdy Ti tato kontrolka nesvietila, tak je mozne, ze niekto chcel zakryt nejaku zavadu a odpojil ju

Kazdopadne budes musiet rozobrat budiky a pozriet sa nato

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
Také jsem rád že napsal co má za motor :-)opravdu někdo chce radu a nepopíše to........

chyba 17535 dle visu

řada válců 1 přispůsobení směsi system příliš bohatý

příčina možné projevy doporučený postup

kontrola regulátoru tlaku paliva kontrola množství vstřikováného paliva kontrola odvzdušnovaciho ventilu nádrže diagnozou akčních členů případná výměna.....

pokud je čipováno odborně tak nic nepoznáš a nikde nebude hlásit nějakou závadu a podobně a také při nějaké závadě nebude vůbec čip vadit na hledání závady ale jen pokud je opravdu dobře uděláno......MOHU TI JEDNOTKU VRÁTIT DO NORMÁLU ........ZPĚT SERIOVÉ DATA 132KW A POTOM UPRAVU .......

Mám stejný problém na octavii RS.ASi je to blobost,ale nepomohlo by koupit http://www.highperformanceparts.cz/product...ace-techr--7bar Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...