Přejít na obsah

Nové ceny na Slovensku


brano666

Doporučené příspěvky

Zdravím.

Dnes som navštívil kamarátku v škodovke na slovensku a povedala mi, že dostali nové cenníky všetkých škodoviek. Ceny idú dolu výrazne, no k nahliadnutiu mala len interné papiere...takže konkrétne ceny nemôžem zverejniť.

Ale na štastie sa to konečne hýbe smerom dolu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím.

Dnes som navštívil kamarátku v škodovke na slovensku a povedala mi, že dostali nové cenníky všetkých škodoviek. Ceny idú dolu výrazne, no k nahliadnutiu mala len interné papiere...takže konkrétne ceny nemôžem zverejniť.

Ale na štastie sa to konečne hýbe smerom dolu.

Tak naco to sem pises!!!!! Uplne ZBYTOCNA TEMA!!!!! :palec2: :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale aj tak neverím že sa to po zverejnení nových cien viac oplatí kupovať u nás. Tipujem že to stále bude o dosť výhodnejšie v ČR. A hlavne som zvedavý čo bude chýbať v sériovej výbave oproti ČR.

Aj ja mám informácie, že výbava L&K na SR bude totožná s výbavou L&K v ČR!!! Cena sa oproti terajšiemu cenníku zníži o cca 700€, čo síce nie je bohviečo, ale v prípade výbavy, ktorá tu doteraz nebola v sérií, je to dosť dobré. Je pravdepodobné, že týmto bude cena u nás možno aj lepšia ako v ČR, a to nehovorím o poplatkoch, ktoré sa ušetria, keby sa auto dovážalo. Ale toto výlučne len o výbave L&K. O ostatných výbavách som sa zatiaľ neinformoval. ŠAS zverejní ofociálne cenníky v pondelok 09.02.2009.

:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj ja mám informácie, že výbava L&K na SR bude totožná s výbavou L&K v ČR!!! Cena sa oproti terajšiemu cenníku zníži o cca 700€, čo síce nie je bohviečo, ale v prípade výbavy, ktorá tu doteraz nebola v sérií, je to dosť dobré. Je pravdepodobné, že týmto bude cena u nás možno aj lepšia ako v ČR, a to nehovorím o poplatkoch, ktoré sa ušetria, keby sa auto dovážalo. Ale toto výlučne len o výbave L&K. O ostatných výbavách som sa zatiaľ neinformoval. ŠAS zverejní ofociálne cenníky v pondelok 09.02.2009.

:p

Hlavá je cana a ta ak bude po prepočte stale väčšia od cien v ČR, tak voľba je jasná. Poplatky sú malé do 5000 skk. Takže nad tým by som si hlavu nelámal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cenníky som videl na vlastné oči, sú zatiaľ značne neprehľadné. Nové ceny budú zverejnené oficiálne až 13.2. Kampaň sa má volať "Jarná ponuka". 14.2. (sobota) bude deň otvorených dverí u každého predajcu, kedy má byť kvázi uvedenie OIIFL na SK trh.

Zmeny platné pre SK trh:

  • FII zlacňuje o cca 30-35tis Sk, navyše sa rozširuje výbava v každom stupni (klíma všade, centrál takisto atď.)

  • OII zlacňuje o cca 20-25tis Sk, navyše sa rozširuje výbava tiež v každom stupni (klíma v Classicu, hliníky od Ambiente, strešné okno pre Elegance atď)

  • SII zlacňuje o cca 90-110tis Sk, rozšírená výbava (sériovo 7x airbag, park senzory, hliníky...)

  • RO zlacňuje o cca 60-70tis Sk, rozšírená výbava (sériovo parkasistent, sunset, hliníky...)

V pondelok zistím podrobnosti, ku každému stupni výbavy je písaný presný zoznam novej rozšírenej výbavy, nepamätám si všetko presne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže ceny OII Facelift sú už na svete, viď:

http://new.skoda-auto.sk/modely/cenniky/octavia_cennik.pdf

http://new.skoda-auto.sk/modely/cenniky/oc...ombi_cennik.pdf

http://new.skoda-auto.sk/modely/cenniky/oc..._4x4_cennik.pdf

Oproti tomu, čo tu bolo doteraz je to zo strany ŠAS veľký skok dopredu, tie ceny však ešte mohla znížiť aspoň o nejakých tých 5%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ej veru niekto niečo potento - pretože na cenníky malo byť embargo ešte týždeň... Tak schválne, skúste tipnúť, kedy ich stiahnú z webu, ako minule :ph34r:

Tie ceny sú na 1000000% platné, mám info z najvyšších radov ŠAS, a podľa nich by som už dnes mal objednávať autíčko :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak som pozeral cenník OIIFL a SAS zase nevyšiel krok. V cenníku na L&K si výbavu, ako park. senzory, Sound system, sun-glass, .... treba doplatiť, a potom na konci je napísané, že je to už v seriovej výbave. Tak fakt ma nepresvedčili, že by sami tomu rozumeli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

alvisio: Áno, ceny sú naozaj platné, len zverejnené mali byť až budúci týždeň. Na tento týždeň beží promo na OIIFL a na deň otvorených dverí cez víkend, a až následne od budúceho týždňa má bežať kampaň "Jarná ponuka" s komunikovanými novými cenami... Nemali byť zatiaľ zverejnené preto, aby neboli znevýhodnené skladové vozy bez tejto rozšírenej výbavy - toľko slová, ktoré odzneli minulý týždeň na stretnutí predajcov vo Vysokých Tatrách B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Fabiu II este v utorok v noci neboli

To je pravda, nahadzujú to postupne, ale už by to malo byť všetko. No smutné je, že aj napriek platným cenníkom novej OII facelift ju nemôžem objednať, pretože nefunguje konfigurátor, resp. funguje ešte po starom :feve:

Podľa všetkého sa Nové OII budú dať objednávať až od pondelka, no ani to nie je isté.

Ale ešte keby tak týždeň či dva počkali a náhodou by Česká koruna padla na úroveň 1:1 s bývalou SKK, tak sa naserem a pôjdem si auto objednať do Čiech, ja budem mať pokoj a oni po kšefte. :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ešte keby tak týždeň či dva počkali a náhodou by Česká koruna padla na úroveň 1:1 s bývalou SKK, tak sa naserem a pôjdem si auto objednať do Čiech

Ja som si dal vypracovat cenove ponuky na Octaviu u niekolkych predajcov v SR a v CR a vychadza mi to v CR o cca 2000 EUR vyhodnejsie, akurat som lenivy behat po uradoch. Dufam, ze sa v mojom okruhu znamych najdje niekto kto to za mna za nejaku odmenu vybeha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale aj tak neverím že sa to po zverejnení nových cien viac oplatí kupovať u nás. Tipujem že to stále bude o dosť výhodnejšie v ČR. A hlavne som zvedavý čo bude chýbať v sériovej výbave oproti ČR.

Patrik,čo sa furt strachuješ,veď ty už máš auto kúpené,nie? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja by som urobil to isté,ale potom by som už ceny nesledoval,zbytočne ťa to bude skrieť,keď bude niekde lacnejšia a aj tak ti to nepomôže ;)

Teraz kto kúpil u nás,môže ho natiahnúť(väčšia výbava za nižšiu cenu a zľavu ti dajú vždy)

Editováno: , autor: Scynet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja by som urobil to isté,ale potom by som už ceny nesledoval,zbytočne ťa to bude skrieť,keď bude niekde lacnejšia a aj tak ti to nepomôže ;)

Teraz kto kúpil u nás,môže ho natiahnúť(väčšia výbava za nižšiu cenu a zľavu ti dajú vždy)

Áno, teraz je to celkom fajn s tými cenami, aj keď sa kúpa v ČR oplatí stále viac a viac.

Ale bolo by aj fajn, keby sa u nás už konečne dali Nové OIIjky aj objednať, lebo cenníky sú jedna vec ale konfigurátor je tá druhá vec. A bez konfigurátora to bohužial nejde a obchodníci majú zatiaľ hlavu v smútku. :)

Ale pevne dúfam, že v priebehu tohto týždňa sa to všetko vyjasní a budem si môcť aj ja už niečo objednať.

PS: Všimli ste si niekto na nových cenníkoch niektoré hovadiny? Tak napr. viď cenník OII - rádiá, a cenu na navigačný systém Amundsen. Cena za Amundsen je 800€, cena za Bolero je 827€ a príplatok za Amundsena vo výbave L&K je 427€ (Keby niekto v ŠAS rozmýšlal, tak by mu obyčajnou kalkulačkou vyšiel príplatok -27€ ) :smich:

A druhá vec, Amundsen je v ponuke len pre limuzínu, pre Combi sa nedá objednať - tiež mi to nejak nejde do hlavy ?

A tak ďalej ... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od marca sa budú zrejme predávať auta na Slovensku bez DPH !!!!

Alebo bude šrotovné ako v Nemecku. Chcú oživiť predávanie nových automobilov.

Vieš to isto? Síce sa o tom hovorí, ale vraj sa to bude týkať len lacnejších áut (možno len do 15 000€), ale ťažko povedať. Ak je to ale pravda, tak by to bolo veľmi fajn, hlavne ak by to bolo od toho marca.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dufam, ze tuto kravinu nezavedu. Sme trosku v inej pozicii ako Nemecko. Co sa na Slovensku vyrobi ide z 99% na vyvoz, takze toto opatrenie snad uz ani Fico nemoze povazovat za podporu auto-priemyslu. Nech konecne povie, ze to je len o tom aby mohol hulakat do kamery a buchat sa do prs aky je on akcny premier.

Uvedomme si, ze to budeme vsetko cvakat z vlastneho vrecka. V statnom rozpocte sa prachy negeneruju sami od seba. Su to nam ukradnute peniaze.

Mozno Fico chce podporit len predajcov automobilov, ale to vazne logiku nema. Do teraz tazili s posilnovania koruny a pritom neznizovali marze, vsetko islo do ich vrecka, dnes ked hrozi pokles trhu ich mame podporovat? To iste sa tyka bank. Ficko im ide garantovat hypoteky. Toto priviedlo Spojene staty do pekla. Kurva to sa niekomu podnika ked mu stat vsetko zagarantuje. Hlavne, ze su banky Ficov uhlavny nepriatel. Ale mam taky pocit, ze to je divadielko pre hlupucky sedliacky lud, ktory mu to vsetko zerie aj s naviakom.

Tak si to uzite to teatro Slovacikovia - mate co ste chceli. :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...