Přejít na obsah

SONAX Xtreme Polish & Wax 3 progressive


Romec

Doporučené příspěvky

Zdravím Vás,

chci se Vás dotázat na aplikaci tohoto produktu. Předpokládám, že jednak odstraňuje jemné škrábance a jednak voskuje lak. Takže 2 v jednom. Chtěl bych si jej pořídit, avšak nikde jsem se nedočetl o jeho aplikaci. Co k tomu budu potřebovat? Lze jej aplikovat i bez nějakých leštiček a podobných nářadí.

Má představa by byla taková, že bych jej nanesl nějakou houbičkou a následně rozleštil třeba filcem.

Je mi jasný, že na tak "vynikající" produkt je to asi prasárna, ale nechce se mi investovat do nějakých dalších nářadí.

Díky za Vaše rady.

Romec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za rady,

mám ještě pár dotazů - chci si koupit 250ml - na jakou plochu to tak zhruba je?

Opravdu to odstraní i jemné škrábance? V nějakých fórech to již psali, ale pokud s tím máš zkušenosti i ty, tak budu rád za každou praktickou zkušenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud nemáš náklaďák, tak je to odhadem na takových 10 použití ;) Já to dělám tak 2x do roka, když se zadaří. Co se týče škrábanců, tak to po aplikaci mírně zmizí, nicméně poté opět vylezou. Je fakt, že jsem to nikdy nezkoušel příliš drhnout, tak nevím co by to udělalo, ale myslím, že na rozleštění škrábanečků v laku jsou lepší profi přípravky od 3M a elektrická leštička.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Dnes jsem si jej zakoupil. Chci se Vás zeptat na Váš postup jak jej používáte. Bohužel návod mám pouze v němčině. Používáte jej i na nové metalické laky (3 roky)?

Je mi jasné, že auto nejdříve umyju, a poté nanesete tenkou vrstvu tohoto laku a rozetřete např. houbičkou (suchou?) ? Potom chvilku necháte působit (kolik času?) a potom rozleštíte?

Díky za Vaše rady

Romec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...